Haley Graham (Missy Peregrym) je 17-ročná rebelka, ktorá má rada punk a všetko, čo môže zvýšiť jej adrenalín. Nie raz sa dostala do konfliktu s okolím a autoritami. Keď však dôjde k poslednej zrážke so zákonom, dostane na výber. Trest alebo zápis na elitnú gymnastickú akadémiu vedenú legendárnym trénerom Burtom Vickermanom (Jeff Bridges). Jej neskrotný duch a žarty rýchlo otrasú prísne vedenou školou... (oficiálny text distribútora)

geklon

ale né, tohle je dobře natočený sportovní drama s komediálními prvky pro zastydlý puberťáky,se vším tím klišé co k tomu patří, ale není to žádný okřídlený patos plný zmaru...jak tomu poslední dobou bývá..Mě ta synopse sportovních filmů u tohoto snímku vážně bavila...čtyři i kvůli tak bídnému hodnocení. ()

sona123

Docela zábavná a svižná věc ze sportovního prostředí, tentokrát gymnastiky. Takže je k mání spousta pružných dívčích těl. Haley je bývalá gymnastka, která odešla uprostřed šampionátu, protože se dozvěděla pravdu o svých rodičích. Teď je nucena vrátit se zpět do akademie ke gymnastice, kterou kdysi odepsala (je to bikerka a úvodní scénka filmu má opravdu šmrnc). A začíná cesta zpět, samozřejmě s happy endem, který by v reálu nebyl možný. Ale proč ne. Jeffa Bridgese jsem po dlouhé době viděla v roli, kde mu to sluší a nehraje záporáka. ()

Pepinec

Kdo vymyslel tu závěrečnou feministickou vzpouru by zasloužil omlátit hlavu o kladinu, protočit na bradlech, ošouptat kozy o kozu, nacpat do jednoho z těch sexistických kostýmků ála když se Supermanovi srazí triko, a pak zavěsit na kruhy nad trampolínu, aby bylo jisté, že se už nikdy nohama nedotkne téhle zázračné planety. Jinak to nebylo zas tak hrozné. Typicky průměrný americký dreamfilm o šikovné krasotince, které dopomáhá sympaťák Jeff. A Bůh, samozřejmě... Jenže jediné, co bych si z tohohle filmu chtěl odnést, je právě jen ta krasotinka Missy. ()

prasacimor

Mal som pôvodne v pláne pozrieť si tieto mladé, skákajúce prdelky ako rozptýlenie pri jedle, poprípade ako uvoľnenie po náročnom dni. No všetko, čo obaľovalo hlavnú prdel, mi začalo tak neskutočne liezť na nervy, že som to musel po 7 minútach vypnúť. Takto afektované, otravné hovado som vo filme už dávno nevidel. A nezachránil to ani prežúvavec Bridges. Hodnotiť si tým pádom netrúfam, ale predpokladám že za vytrínu by si to tvorcovia nedali. ()

Rehooo

Oběvil jsem konečně film o gymnastice. Tak jsem se na něho těšil jako malý kluk:-) Bohužel jsem se asi těšil moc, takže se z tohoto očekávání stalo zklamání. Dokážu ocenit i slabší film, ale tomuhle jsem opravdu nemohl nějak přijít na chuť. A nebýt to film o gymnastice tak bych ještě jednu hvězdičku ubral. Takže na pořádný film o gymnastice si budu muset hold ještě nějaký ten pátek počkat:-( ()

• Cameo si zahrála Nastia Liukin, zlatá medailistka z OH v Pekingu. (D3VIL)