Svet je zachránený a Sam s Deanom čaká nové dobrodružstvo na ich doterajšej ceste. (Petra321)

Lenka.Vilka

Byla jsem zmatená. A trochu nechápala, co bude v posledním díle. Uzavření pro lidi bez fantazie? Trochu jo a trochu ne. Kluci mají případ. Ale líbilo se mi jeho vedení. Bylo to jako za starých časů. Deník na autě, žádný svatí ani pekelní pomocníci. Bylo to hezký. Že práce pokračuje i po "postrání se" o Chucka a že život jde dál. Bylo to dokonalý. ***** Jenom dodám, že moje angličtina je v pohodě, abych seriálu rozumněla, ale titulky prostě beru automaticky. Mám jejich stránku v záložkách furt. Ale je pravda, že poslední sérii jsem jela bez nich, fakt hrůza. ()

Petra321

Tak a toto oficiálny koniec. Moja teória sa potvrdila. Konca som sa veľmi bála, pretože Winchestrovci jednoducho nemphli nájsť svoj šťastný koniec. Našli ho, svojím Winchestrovslým spôsobom. Oh my Jack (pochopia len fanúšici) toto bol perfektný záver. Bála som sa, pretože poznám mnoho skvelých seriálov, ktoré skončili mizerne, no pre SPN-ko to rozhodne neplatí. Strach bol zbytočný, ale slzy predsa len nevyhnutné... ()

Machaut

Poslední epizoda absolutně popírá tu pointu o kterou celou dobu šlo a totálně si protiřečí s tím co se dělo v předchozích dílech a za co Dean a Sam bojovali. Tato epizoda je naprostá zbytečnost a lépe by udělali, kdyby se navždy ztratila a seriál končil epizodou č. 19, ta sice měla taky své mouchy, jakože Jack měl možnost vrátit Case zpět, Samova Eileen se musela přeci taky vrátit s ostatními lidmi... Celkově tato poslední epizoda bylo scénáristické fiasko. POZOR SPOILER: U Deanova umírání jsem se musel začít smát, protože tato hodně dlouhá scéna mi připomínala italské romantické opery, kdy zapíchnutý hrdina umírá a zpívá dalších deset minut. Prostě svoboda, kterou měli kluci nabýt, a kterou si měli užívat, jakkoliv se vystřídala jen za utrpení a smutek. Prostě fail. Jednu hvězdičku dávám pouze za to hezké rozloučení herců po prvním závěrečném titulku. ()

Hroby odpad!

Tohle bylo vážně hrozný klišé a scénáristickej trapas, kterej nepatří ani do takovýho místy béčkovýho seriálu. Druhou půli dílu jsem po rychlých pasážích přetáčel, protože na tu kolumbijskou telenovelu se nedalo dívat. Tenhle díl mažu z paměti a epizodu 19. beru navždy jako jediný opravdový zakončení 15. sezon skvělýho seriálu. ()

Astaroth12

Škoda toho, že to neskončilo predošlou častou. Táto časť bola celkom zbytočná a hlavne neuveriteľná. Bolo vidieť, že to už tvorcovia chcú rýchlo zabaliť a mať to s krku. Bol to najhorší možný koniec jedného z bratov, za 15 sérii, keď pomohol toľkým ľudom a jedine, kto mu vzdal úctu bol len ďalší z bratov. Hlúpe, trápne či neuveriteľné, asi všetko do kopy. Len kvôli tomu, že už je koniec dávam tú 3*, inač by to bol odpad. ()