Ľudstvo je preč, no Sam a Dean Winchestrovci majú plán na jeho záchranu. (Petra321)

Machaut

Toto měla být poslední epizoda a ne ten paskvil co vznikl po tomto. Sorry, ale poslední epizoda popírá snad všechny myšlenky celého seriálu. Kdyby v této epizodě Jack vrátil Case a Sam zavolal Eileen, tak to byl vynikající závěr. Ten depresivní, krutý a naprosto stupidní poslední díl by mělo studio zlikvidovat nebo přetočit. ()

Astaroth12

Podľa mna, práve tato časť mala ukončiť tuto sériu. Bola naozaj vynikajúca. Veľa zvratov i akcie, ale najviac i tak potešil krátky zostrih toho najlepšieho, čo alebo koho sme v seriáli mohli vidieť. Len ma zamrzelo, že tam nebol scooby doo. Ale lepši finiš si seriál ani priať nemohol. I keď celkový dojem z tejto serie zachrániť už nedokázal. ()

Lenka.Vilka

Tohle bylo dokonalé ve všech ohledech. Krásné dojemné. A závěrečné zúčtování s Chuckem perfektní. A závěrečný sestřih byl na dokonalý úsměv. Proč to má ještě jeden díl? No, uvidíme, co v něm uvidíme ;) ()

imaginer21

Už nikdo nediktuje, nejsme jen postavami něčího příběhu, teď jsme svobodní. Chuckova samovláda končí, Castielovo sebeobětování a Jackova postava konečně dávají smysl. Kdyby tohle gró bylo předmětem dvouhodinového finále a vyplnilo se smysluplnými camei těch nejpostrádanějších či v celém příběhu nejzásadnějších (oba rodiče, Rowena, Crowley, Castiel, Charlie, Jody, Bobby...), chrochtal bych blahem nad dokonalým zakončením dokonalého seriálu. Takhle to byly silné 4 a radost udělal závěrečný sestřih. I s tím mohu coby s koncem výrazně klidněji žít než s tím, co přinesli oficiální závěrečné epizodě. ()

Flopik

Chuck: Guys come on that's enough. Why you're smiling? S and D: Becouse you lose. Predposledná epizóda a zavŕšenie príbehu s Chuckom bola naozaj úžasná. Sam a Dean sa nevzdali, a aj keď sa opäť zdalo všetko stratené, našli cestu. Epizóda kde viete, že ste na konci cesty. Potešil aj návrat dvoch postáv. Koniec bol krásny, a kto si pri tých zostrihoch z 15 rokov sledovania nepoplakal nemá srdce. Neviem čo nám pripravili na úplne poslednú epizódu ale táto fungovala aj ako uzavretie príbehu 15 série aj ako uzavretie príbehu našich chlapcov. Bude to teda ale ešte raz veľmi ťažké lúčenie ()