Charlie je zpět ze země Oz, jenže se chová úplně jinak. Poté, co se vrátila, našla si zálibu v zabíjení. Proto se to bratři vydají vyšetřit. Vyslechnou Petera Harpera, kterého Charlie napadla. Ten jim řekne, že se ho ptala na starý případ muže, který ji zabil rodiče. Poté se bratři dozví, že Charlie se z Oz vrátila dvakrát, její zlé a dobré já. Jediný způsob, jak tyto dva elementy vrátit zpět, je klíč z Oz. Jenže klíč je zlomený. Proto se vydají za jedním strážcem světla Clivem Dillonem. On by měl věděl, jak klíč opravit. Dean zajde za Russellem Wellingtonem, jelikož po něm jde zlá Charlie. (Varan)

• Sam (Jared Padalecki) prvýkrát zmieni "Knihu prekliatych". Predstavuje ju tým, že Charlie (Felicia Day) ukazuje výtlačok z talianskej Biblioteca Nazionale Centrale (Národna centrálna knižnica) s informáciami o skutočnej "Knihe prekliatych" od autora Charlesa Forta. Toto bolo prvé Fortove dielo, ktoré sa radí medzi literatúru faktu. Samotná kniha sa zaoberá údajmi, ktoré boli vylúčené hlavným prúdom vedy, vrátane údajov o tajomných zmiznutiach, UFO a iných anomálnych javoch. (Pat.Ko)