Dostáváme se do roku 1935. Do skrýše Strážců slov, kde dnes žijí bratři, jsou přiděleni Peter a James – Peter chce žít život plný dobrodružství a James je poněkud přízemní. Jednoho dne k nim zavítá lovkyně démonů Dorotka, která ulovila zlou čarodějnici a chce od mužů pomoc – neví co by na čarodějnici zabralo. Vše se zvrtne poté, co čarodějnice ovládne Petera, který chce zabít Jamese i Dorotku. James Petera zdrží a Dorotce se podaří uniknout. Vracíme se do současnosti – Bratři našli ve skrýši superpočítač, který by mohl určit polohu všech padlých andělů na Zemi. Bratři zavolají na pomoc Charlie, která to s počítači umí. Jenže při opravě omylem (nevědomky) vylijí tekutinu, ze která vytvoří podivné cosi na stěně. Bratři odtamtud vysvobodí Dorotku, která jim řekne o té čarodějnici. Jenže čarodějnice byla s Dorotkou zavřena také a jí se podařilo utéct. Bratři ji musí zastavit dříve, než získá co chce. (Varan)

Loki_Six

"Saving people, hunting things, the family business? I am down. But I was raised on Tolkien, man. Where is all of this? Where are my White Walkers and volcano and magic ring that's thrown in the damn thing? Where's my quest?" ()

helraiser

Zlepšení jak hrom, navíc se objevuje opět Charlie a tak je o zábavu postaráno, tahle postava je prostě naprosto úžasná, opravdu mě baví. Dozvídáme se o Zemi OZ kam se na konec Charlie i vydá, když sejme zlou čarodějnici a to dost originálně. Tenhle díl jsem si opravdu užil. Zatím nejlepší díl série. ()

• Crowley (Mark Sheppard) nazýva Zlú čarodejnicu "Miss Defying Gravity". Toto je odkaz na broadwayský muzikál "Wicked", ktorý je prequelom k "The Wizard of Oz" a hovorí o tom, ako sa Elphaba (Zlá čarodejnica) stala zlou. Jedna z najznámejších piesní z muzikálu je "Defying Gravity", ktorú spieva Elphaba. (Pat.Ko)