Kevin zjistil, co je druhou zkouškou k zavření pekelných bran – musí vysvobodit čistou (dobrou) duši z Pekla do Nebe. Proto zajmou křižovatkového démona, který jim řekne o Ajayovi, který by je mohl dostat do Pekla. Sam řekne Deanovi, že musí jít on, jelikož udělal první zkoušku, a tak musí i on udělat zbylé zkoušky. Ajay bratrům řekne, že Sam má 24 hodin v Pekle. Pak se pro něj vrátí. Ajay zavede Sama do Pekla, jenže se oba dostanou do Očistce, který je prý blízko Peklu. Ajay Samovi řekne, ať jde podél říčky, která ho zavede ke třem kamenům, které ho zavedou do Pekla (je tam portál). Teď už je to jen na Samovi. Mezitím se Dean zastaví u Kevina, který mu řekne, že po něm jde Crowley.. (Varan)

helraiser

Plnění druhého úkolů Sama přivede do pekla i do Očistce a uzavře se nám tím i linka s Benem, který opět Deanovi pomůže. Crowley opět dokonalý a to jak si přijde pro proroka, to je prostě lahůdka. ()

• Ajay (Assaf Cohen) je prvý známy zo Smrtiek, ktorý sa vzbúril. Nie je známe, prečo sa postavil proti Smrti, ani či Smrť vôbec vedela o jeho neposlušnosti. (Pat.Ko)
  • Latinské zaklínadlo, ktoré Sam (Jared Padalecki) hovorí, aby vypustil Bobbyho (Jim Beaver) dušu a poslal ju do neba, je: "Solvo Haec Phantasmata in terram, et Inde ad Olympum." Čo vo voľnom preklade znamená "Vypustite tohto ducha do zeme a potom ho pošlite na Olymp." (Pat.Ko)