Anděl Samandriel je vězněn Crowleym, který z něj chce mučením dostat nějaké informace. Naomi se o tom dozví a ihned si zavolá Castiela, po kterém chce, aby Samandriela zachránil. Castiel přijde za Deanem a řekne mu co se stalo. Mezitím se Viggovi (společník Crowleyho) podaří proniknout do mozku anděla. Dean a Castiel se spojí s Kevinem a Castiel přivede i Sama – prý potřebují více lidí. Dean, Sam a Castiel zjistili, kde se Crowley ukrývá. Castiel jim řekne, že musí zničit všechny symboly, které odpuzují anděly – až poté prý může zachránit Samandriela. Sam a Dean se vydávají do akce, jenže není to jednoduché, když jsou vám Crowleyho démoni v patách. (Varan)

helraiser

Já to věděl, že ty Andělé jsou taky pěkný parchanti. V Nebi je cosi zkaženého ve vrchních patrech a Castiel to schytává pěkně z patra. Crowley opět geniální a navíc se dozvíme o existenci andělské tabulky, takže to bude ještě jistě velmi zajímavé. ()

• Potom, čo Sam (Jared Padalecki) a Dean (Jensen Ackles) zabili démona tak, že Dean upútal jeho pozornosť a potom ho Sam bodol zozadu, Dean hovorí: „No, nie je to moje najoriginálnejšie, ale...“ Má na mysli to, keď spolu zabili démona rovnakým spôsobom v epizóde What's Up, Tiger Mommy? (2012). (Pat.Ko)
  • V epizóde sa spomína klingončina. Je to jazyk/reč, ktorý je známy v seriáli Star Trek (1966). (Pat.Ko)
  • Zvyčajne, keď anjela niekto zavraždí, môžete vidieť odtlačok ich krídel, po zabití Samandriela jeho krídla nie sú viditeľné. (Pat.Ko)