Bratrům přijde e-mail od Franka, ve kterém stojí, že pokud tento dopis dostali, tak je pravděpodobně mrtvý a někdo mu hacknul pevný disk. V e-mailu je také určeno místo, kde se disk nachází – ve společnosti Dicka Romana, která je plná lidí a Leviathanů. Mezitím Dick svěří disk mladé ajťačce Charlie, která je nejlepší v oboru. Charlie odhalí tajemství společnosti a rozhodne se utéct z města. Sam a Dean ji najdou dřív a řeknou ji, že potřebují její pomoc. Charlie neochotně souhlasí a vydá se do společnosti rozšifrovat zbytek disku. Poté, co bratrům pošle soubory, je na cestě zpět za bratry zastavena Dickem. Bratrům dojde, že je něco v nepořádku a vydají se jí pomoct. (Varan)

helraiser

Parádička, Leviatani opět na scéně a poprvé se objevuje i ajťačka Charlie, která bratrům hodně pomůže a v budoucnu ještě bude hrát důležitou roli. Bobby v akci a moc se s tím nepáral a navíc se dozvíme co mají Leviatani v plánu, no udělat z lidí chovný stádo vepřů, no tak to je tedy plán. No na druhou stranu od super monster jsem čekal trošku víc, ale uvidíme čeho se od nich ještě dočkáme. ()

• V tejto epizóde boli spomenutí Donald Trump a Joe Biden. (Pat.Ko)
  • Názov epizódy odkazuje na knihu „The Girl With the Dragon Tatto“ od Stiega Larssona. Je to kniha o ženách s hackerskými schopnosťami. (Pat.Ko)