Dívka Anna, která se právě probudila v ústavu pro choromyslné, tvrdí, že slyší hlasy. Následně z ústavu uteče. Ruby a bratři se dozví, že dívka skutečně slyší andělské rozhovory, a proto je důležitá pro nepřítele. Bohužel ale Ruby, Dean a Sam nejsou jediní, kdo Annu chce - chce ji démon Alastair a Castiel s Urielem. Dozvíme se také, co dělal Sam ty čtyři měsíce, když byl Dean v pekle, a proč stále spolupracuje s Ruby. (Varan)

helraiser

Luxusní první díl mytologického dvoudílu o přetahovanou o dívku Annu mezi Démony a Anděli. Anna se ukáže jako zajímavá postava, která v rámci této série sehraje ještě hodně důležitou roli, takže si ji divák ještě užije víc než dost. Navíc se objeví démon Alaister, kterej je vážně hodně velká sarže a s bratry zamete jak s hračkami. Navíc se dozvíme co dělal Sam mezitím co tu nebyl Dean a opet se objeví démon já Rubby. Tento díl je opravdu nabitý informacemi a dějem a závěr dává tušit, že jde opravdu o hodně. Série se nám začíná pořádně rozjíždět. ()

• Pri tele ženy, ktoré Ruby posadla, si môžete všimnúť, že na tabuľke je uvedené meno „Jana Doe“. Toto meno sa používa pre obeť, keď polícia alebo zdravotníctvo nevie identifikovať telo. (Pat.Ko)
  • (v originálnom dabingu) Sam (Jared Padalecki) a Dean (Jensen Ackles) sa so sestrou v nemocnici rozprávajú o apokalypse. Počas rozhovoru pomenujú knihu Biblie „Zjavenia“, v skutočnosti je to „Zjavenie“. (Pat.Ko)