Deanovi zbývá poslední den života. Bobby našel Lilid, jenže je tu problém: Nůž, kterým jde Lilid zabít, má Ruby, a proto ji Sam vyvolá a Dean jí vezme nůž. Bobby, Sam a Dean vyráží do Indiany, kde je Lilid. Při cestě narazí na démona, protože Dean vidí v lidech démony. Když se dostanou do městečka, zjistí, že démon se převtělil do malé holčičky. Podaří se záchrana Deana, nebo to byl jen marný pokus? (Varan)

helraiser

Tak z tohoto závěrečného dílu jsem trochu zklamaný, ale na druhou stranu se o žádnou katastrofu nejednalo, ale z celkového hlediska se zatím jednalo o nejslabší finální díl série. Dopadlo to jak asi každý čekal, Dean to schytal a skončil v pekle. Mimochodem závěr byl parádní o tom žádná. Záběr z pekla jak je Dean na háku a všude hukot to nemělo chybu, záběr jak z Hellraiseru. Lilith se trošku předvedla, její trávení dovolený bylo zábavné, ale zatím docela slabota. Ruby se moc nevyznamenala, tedy až na tu přesdržkovanou s Deanem, který je opět nejlepší postavou dílu. Žlutoočko jako padouch stále vede. Takže závěr uspokojivý, ale něco tomu prostě chybělo. Můžeme se těšit na další řadu, která bude patřit k tomu nejlepšímu v tomto seriálu a prakticky vysvětlí vše co se do teď stalo a co za plán Azazel měl. ()

• Kvôli štrajku scenáristov v USA, 3. séria bola skrátená na 16 epizód. (Pat.Ko)
  • Na Deanovom (Jensen Ackles) vodičskom preukaze  je uvedené meno Sammy Hagar. Sammy Hagar je hardrockový spevák a gitarista. (Pat.Ko)