V kostele dojde k sebevraždě, mladík se totiž zastřelí. Bratři se vydávají do městečka, které se z průměrného městečka stalo městem plným sexu a hazardu. Dean se ve městě setkává s Richiem, který je také lovcem. Bobby zkouší kolt a objeví se záhadná dáma, která pomohla Samovi. (Varan)

Loki_Six

"I might have found some omens in Ohio. Drought lightning, barometric pressure drop...Plus some guy blows his head off in a church, and another goes postal in a hobbey shop before the cops take him out. Might be demonic omens." ()

helraiser

Super díl ve kterém se opět objevuje démonka Ruby a pomůže opravit kolt, takže bratři mají zase zbraň na démony i když to tak nějak nedává smysl. když co dělalo kolt koltem, byla jeho munice, která už došla. No,ale to je jen jedna malá vada na kráse. Jinak super díl o městě hříchu. Démoni se činí. Hodně povedený díl i když mě už Sam opět začíná štvát. Jinak ale paráda. ()

• Jedna z pôvodných obetí sa volala Tony Perkins. Anthony Perkins bolo meno herca, ktorý hral Normana Batesa vo filme Psycho (1960). (Pat.Ko)
  • Názov epizódy je pomenovaný podľa piesne „Sin City“ od  AC/DC. (Pat.Ko)
  • Po prvýkrát sa spomína Lucifer. (Pat.Ko)