Ve městě Hibbing v Minnesotě za podivných okolností zmizí Alvin Jenkins. Dean si myslí, že nejde o žádné nadpřirozeno, ale poté, co zmizí Sam, se věci změní. (Varan)

PetrPan

I lovci duchů mají oči! Díl inspirovaný  horory s vidláky a i když se pochopitelně nedočkáme šťavnatého gore, o krev ani násilí není nouze. Narušená rodinka perfektní, zejména papá a dcerunka se povedli. Scénář tu sice víc než jinde filipa  příliš nepobral, zejména Samův únik byl na klasické To jako fakt?, ale jako zpestření tahle epizoda funguje báječně.  Kolik Benderů je třeba proti Winchesterům? ()

helraiser

Díl kde se nevyskytují nadpřirozené síly a je to rázem znát. Příběh se sice nechá inspirovat skutečným případem Banderovic rodiny, ale mě osobně se moc tedy nelíbil i když rodina buranů vypadala dobře. Příště raději nějakého ducha. Prozatím nejslabší díl. ()

• V čase cca 5:03: Sam (Jared Padalecki) položí denník na auto, v ďalšom zábere tam denník nie je. Zároveň v tom istom ďalšom zábere Sam stojí pri inom aute. (Pat.Ko)
  • Keď Dean (Jensen Ackles) vstúpi do pivnice prvýkrát, jeho pery sa nezhodujú s tým, čo hovorí. (Pat.Ko)