Dean se během akce zraní a Sam zjistí, že v Nebrasce je odborník na nevyléčitelné nemoci. Dean se zázrakem uzdraví, ale za jakou cenu? (Varan)

Sany33

Príbeh: Dean je vážne chorý a tak bratia cestujú za liečiteľom, ktorý vraj dokáže zázraky. Neskôr zisťujú, že zázrak liečenia má aj svoju karmickú dohru. Smrť si vždy odnesie jednu dušu. Prevedenie: Veľmi zaujímavo a pútavo poňaté. To, že jediná istota na tejto zemi je Smrť je jasné a v tejto časti je to aj vizuálne podané aby to každý pochopil. 91% ()

PetrPan

Paradoxně největší slabinou  je v tomhle díle ženská.  Většinou vlastně nekorektně (svět byl ještě normální) ozdobná a příjemně sexisticky zabarvená úloha něžného pohlaví tady dostává trochu jiný, řekněme sladkobolnější odstín a Julie Benz se svou rakovinou mě dost iritovala. Vážnější témata tomuhle seriálu prostě moc nesluší. Ta zábavnější linka se Smrťákem ( jak jinak než poprvé) už ale byla jiná a moc fajn liga. Čili těsně, ale pořád čtyři.  Spoiler! Navíc Dean málem umřel a to by bylo po seriálu, že jo, uf. ()

• Natáčanie tejto epizódy ohrozoval neustály dážď. Mnoho vozidiel bolo často odtiahnutých, pretože väčšinou uviazli v bahne. (Pat.Ko)
  • V čase 19:27 hrá v pozadí pieseň "Don't Fear the Reaper" od Blue Oyster Cult. (Pat.Ko)