Nový trojrozměrný snímek Mise na Měsíc přiblíží divákovi sluneční soustavu, kde se spolu s 12-ti odvážlivci dotkne povrchu Měsíce a prožije jejich nevšední zážitky. Film Mise na Měsíc 3D, který produkoval, spolupodílel se na scénáři a také doprovází svým slovem Tom Hanks, představuje ojedinělé záběry amerického vesmírného centra NASA spolu s obrazovou počítačovou technologií CGI, či reálnými záběry měsíční krajiny. Divák tak bude pomocí technologie 3D vynesen téměř 400 000 kilometrů nad planetu Zemi a stane se součástí vesmírné posádky, která jde vstříc neuvěřitelným zážitkům. (oficiálny text distribútora)

Skejpr

Velmi svěží a naprosto strhující povídání o tom, jak to vypadá, když se letí na měsíc. 3D využito na maximum. Nádhera. ()

Krasus

Můj první vyděný 3D film a hned naprosto úžasný.Spojením geniálních záběrů,krásných prostřihů a vhodných komentářů se tento projekt mění na naprosto ozbrojující pocit lehlosti a volnosti,jako bych byl v tom vesmíru také. ()

eFOXsize

Viděno se školou jako teens a zážitek to byl skvělý. Co se samotného snímku týče, ten mě tehdy až tolik nebavil. Příliš nových znalostní nepřinesl, ačkoliv to nebylo podáno nudnou formou, ale co se týče vizulní stránky to bylo ve 3D famózní. První 3D film. Na určité chvíle nikdy nezapomenu. Ne, nebylo to tak špatné. Naopak. Film jsem si užila, obraz jsem si užila, ten prožitek jsem si vychutnala. ()