Kat (Milla Jovovichová) je nádherná, ale skazená žena. Jej hlad po nebezpečenstve ju stiahol až na samé dno.  Po tom, čo ju priateľ Veľký Al (Angus Macfadyen), inak  nebezpečný drogový díler, zo žiarlivosti takmer zabije, pokúsi sa Kat vziať svoj život do vlastných rúk. Neváha využiť pomoc priateľov aj svoju sexuálnu príťažlivosť, aby uskutočnila dokonalý plán pomsty. (TV JOJ)

Jamal

Dávám tři a to jedině kvůli Jovovich, která tak úlně nenadchla ( 5.element to prostě není ) a která ani nezklamala, jako film samotnej. Začátek je zajímavej, prostředek trošku nuda doplněná násilým a tvrdými slovy, zatímco teprve na konci člověka film zaujme, jak samotnou spletenou zápletkou, tak vyprávěním samotné Jovovich na pláži s tváří sexy andílka. Zajímavé jsou ale i v průběhu filmu její sexy scény, kdy se Milla nebála ukázat své tělo, takže zas tak často od filmu neodcházejte ať ji poznáte více. ()

playboxguest

Nejen, že je šerednej jak prdel, on je to i pěknej kretén a Milka dostává svému zkomolenému jménu, že s ním tak dlouho vydržela, přestože se vzávěru filmu ukáže, že úplně nejblbější nebude. Prostě námět na popůlnoční tv program, který se snaží být lepší, než může být. Ono se z takového scénáře opravdu moc vytěžit nedá, jenže Macfadyen je fakt šerednej nesympaťák a pro Sůšu Millu mám takovou slabost, že mě to jejich hašteření se po obrazovce překvapivě docela bavilo a Millino lesbení se + Dorfík ve vedlejší roličce tomu ještě napomohli. 50% PS: To je teď nějaký trend, že má Milla tendenci mluvit v každém svém počinu do kamery? Ráže .45, Vykruťasy, Čtvrtý druh, to jsou kousky, které jsem s ní viděla naposledy a ve všech si nějaký ten proslov na diváka hodila. Což o to, pohled do jejích kukadel je pro mě opravdu hřejivý zážitek, ale v reálu by měl asi větší efekt. Takhle si začínám klepat na čelo a přemýšlím, není-li v tom nějaké "vyšší" sdělení... XD ()

castor

Jen si tak trochu bouchnout!! Debutující Gary Lennon jakoby se bál dostat se svojí látkou někam dál, jen ve scénách ryze násilných se projevil jako slušný sadista a nechal sličnou Kat solidně rozcupovat. Jenže zbytek je jen scénáristická nemohoucnost, která ani nedokáže přesvědčit, proč je její láska k buranskému Alovi (Angus Macfadyen – Statečné srdce) tak silná.. Kdysi byli sehranou dvojkou, která drobnými kšefty vydělávala na činže a snila o pláži a spokojeném životě. Jen by Hora„Al“masa nemohl být násilnický hovado, který ještě netuší, jaký poklad/mršku má vlastně doma.. Brzy se totiž vše otočí o třistašedesát stupňů, aby se tu založilo na plán, který ovšem nefunguje.. Inu, shrňme si to následovně. PLUS: Milla Jovovich, místy slušná atmosféra. MÍNUS: Pokus o šokující pointu, veškeré chytré řeči do kamery od všech zúčastněných (nudné plky o životě, které děj nikam neposouvají), snaha podložit problematiku domácího násilí nějakými závěry. ()

horovska

Chtít dostat do filmu úplně všechno, pak vznikne jen nepříliš vábná bramboračka. Tento film si zřejmě nedělá žádné nároky na úroveň svého diváka, vnímavějšího pak uráží primitivností - například scéna s farářem, nebo slzy Miliy při návštěvě v kriminále... to bylo pro mne opravdu jen těžko stravitelné.. Dvě hvězdy jsou za to, že přes všechny trapnosti zůstala jsem do konce, zvědavá, jak to skončí. To je v případě tohoto žánru velké plus. A nápad prokládat film rozhovory s jednotlivými postavami mne bavil. 30% ()

Radiq

Film o hovadu, ktery si řiká chlap a o typce, která ho žere. Aspoň do určité chvíle... ale než ta chvíle přijde, tak mi to aspoň ještě dávalo jakž takž smysl. Do té doby se ten párek k sobě aji docela hodil a podle mě jim to aji celkem klapalo. Ale pak najednou obrat a film nabere uplně jinej směr - vubec to není o obchodování se zbraněma, jak to ze začátku vypadalo, ale o domácím násilí. Milla Jovovich tam ze sebe udělala docela solidní štětku, která (kromě velkejch čuráků) šuká asi s každým, kdo se jí připlete do cesty. Angus Macfadyen to zahrál dobře, tomu není co vytknout. Ale s blbým dějem se holt už nic dělat nedá. Prostě to pak začne extrémně nudit, až dokud to neskončí celkem libovou hláškou "Život je jako sex - když to chcete pořádně, musíte si to udělat sami.". Jinak na hlášky se to snaží hrát si celej film. Postavy tam ze sebe sypou rádoby zapamatování-hodné hlášky, ale nějak to nefunguje, prostě mi to tam nesedí a tuna sprostejch slov to nevylepší. A ty "dokumentární" vložky, kdy se postavy svěřují kameře a vyprávěj o tom, jaký je odjakživa Al zhovadily prase a hajzl, to bylo taky takovy divny. ()