Co bylo dál v letech následujících po svatbě Barneyho a Robin? Život se se všemi nemazlí, ale hlavní je, aby kamarádi drželi pospolu... (TV Prima)

Necrotongue

Mně to prostě hlava nebere. Jak může stejný tým natočit ty nejhorší i ty kvalitní díly? To mají ti scénáristé v hlavě nějaký přepínač? Třiadvacátá epizoda nebyla zase až tolik o humoru, ale v tomto případě mi to nevadilo, protože to, co jsem viděl, mi dávalo po celou dobu smysl. Tvůrci se nepustili do dalšího zoufalého vykrádání sebe sama, zapracovali a bylo to znát. / Poučení: Proč mi svatby připadají zbytečné? Tady je příklad. ()

MM_Ramone

Dvadsiata tretia epizóda z deviatej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Las Forever: Part One" (Navždy 1/2). Ted Mosby sa rozlúči so svojimi priateľmi a chce odísť bývať do Chicaga. V poslednej chvíli však stretne životnú lásku, spoznám matku svojich detí, najde svoju budúcu manželku. V priebehu rokov sa Lily a Marshallovi narodia tri deti, Ted si bude šťastne nažívať so svojou vytúženou rodinou a manželstvo Barneyho Stinsona a Robin Scherbatskej sa rozpadne. ***** ()

• Dvojdielnu finálovú epizódu si pozrelo 13 miliónov divákov, čo ju robí najsledovanejšou epizódou z celého seriálu. Tiež dostala najvyššie hodnotenia. (katherine.)