Konflikt Robin a Barneyho matky nabírá na obrátkách. A Ted bere svou prozatímní vyvolenou na výlet na nedaleký maják... (TV Prima)

Necrotongue

Já jsem fakt nepoučitelný. Zatímco jsem v reálném životě zatvrzelým realistou, u filmů a seriálů se často chovám tak, jakoby existovala naděje. Kolik už mi tento seriál přinesl zklamání, pak mi stačí jeden vydařený díl, a já už zas doufám, že budou i další. Jak říkám, nepoučitelný. Osmá epizoda měla ve zkratce málo humoru a hodně Clinta. Hvězdičkou jsem musel ocenit Robin za otvírák na vajíčka a jejich předmíchávání. / Poučení: Neber do auta potulné šumaře. ()

MM_Ramone

Deviata epizóda z deviatej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "The Lighthouse" (Maják). Robin Scherbatska a matka Barneyho Stinsona si nepadli zrovna do oka. Ich konflikt začne gradovať. Barney nevie na ktorú stranu sa pridať. Marshall Eriksen je stále na strastiplnej ceste na svatbu. Ted Mosby sa spolu s Cassie vyštverá na vysoký maják. Ukaže sa, že precenil svoje sily. **** ()

Loki_Six

"Mom, I'm not marrying some future possibility of starting a family. I'm marrying a girl. Who means more to me than kids. Or my career. Or even the Lambor-cuzzi, patent pending. So please, be nice to her." ()

• V autě hraje píseň „I'm Gonna Be (500 Miles)“ od The Proclaimers. (SONY_)