Ako som spoznal vašu mamu - Série 9

(séria)
USA, (2013–2014), 8 h 48 min (Minutáž: 22 min)

Réžia:

Pamela Fryman

Hudba:

John Swihart

Josh Radnor, Jason Segel, Neil Patrick Harris, Alyson Hannigan, Cobie Smulders, Cristin Milioti, Sherri Shepherd, Wayne Brady, Suzie Plakson (viac)

Shakers

9.séria - 90%. Nechápem to nízke hodnotenie. Záverečná epizóda je podľa mňa taktiež dosť dobrá a hlavne perfektne zostrihaná a pre mňa aj uspokojivo zakončená. Nečakal som, že to takto nečakane skončí a práve za to dávam plnú palbu aj tejto sérií. Ako celok to nie je najlepšia séria, ale posledné diely sú fantastické. Skvelé zavŕšenie, skvelého seriálu. Ahoj ty! Linusi, bude to fungovat takhle, pokud mám tenhle víkend přežít bez manžela, chce to trvalý přísun paliva. Pokaždé, když uvidíš, že nemám v ruce skleničku, dej mi do ruky skleničku! Rozumíme si, Linusi? -Takže prezidentský servis? -Bingo! ()

hrumsrt

Nejkontroverznější série mého oblíbeného seriálu, kterou jsem napoprvé sotva dokoukal, ale postupně jsem se s ní sžil. Až ji po letech stejně miluji. Odvážné tvůrcovské pojetí, kdy si doposud naprosto bezchybný seriál ujmul příliš velké sousto.. Ovšem pořád je to neskutečně našlapané, jen dělá to co prakticky všechny seriálové konce, nostalgicky referenční humor, který na tenké hranici s opakováním se, má pořád neskutečnou sílu. A stejně kdykoli se tvůrci pokusí o něco nového, omlátí jim to publikum o hlavu... A finále? Ted s Tracy jsou spolu k zulíbání. A i když může působit epilog s Robin navíc a poněkud nečestně, ten seriál je o nich! Nejlepší epizody - Jak vaše matka poznala mě, Seber se a první část závěrečného Navždycky. 90% ()

Dementra odpad!

Nic nedává smysl. Postavy mení názory s každou scénou. Slavná matka vůbec nezapadá do příběhu, je tam prostě navíc, žádné velké finále, jen další překážka k "té pravé". Scénáristi samy neví, co chtějí, při psaní téhle série si očividně řekli "Fuck it, diváci nám sežerou všechno, hlavně ať to máme z krku." ()

Milky.

Po letech jsme dokoukali celý HIMYM a bohužel devátá řada je neskutečně ubohá. Pár dobrých dílů se najde, ale naprostá většina je nudná vata o ničem. Plná recyklátů z předchozích sérií, nesmyslů, špatných scénáristických rozhodnutí a příšlišného citového tlačení na pilu. A když už teda ten mrdník zoufalosti nějak fungoval a celou sérii si budoval nějaký příběh k zakončení tak poslední dva díly jakoby najednou psal úplně někdo jiný, hodili všechen vývoj postav i příběhu do hajzlu a udělali to zase úplně jinak. Tenhle seriál měl skončit pátou, max šestou sérií, je smutné kam se to dostalo. LAZY WRITING!!! ()

Tunheber odpad!

No ty píčo, tak ta banda režisérskejch a scénaristickejch matkomrdů to fakt dokázala! Dokázali znásilnit, zdiskreditovat a pochcat vyvrcholení tak úžasného seriálu. Tahle banda čůráků několik let budovala vztah Robbin a Barneyho jen aby na konci řekli: “Jo a teď se vy dva čůráci rozvedete!” No to mě naser do držky, pak se rozhodnou voddělat matku jen aby ten citově založenej mamrd zase mohl šukat s Robbin. No já končím TY PÍČO. ()

• Marshall (Jason Segel) zmíní, že napadl v Central Parku Russella Branda v domnění, že jde ve skutečnosti o Bigfoota. Jason Segel a Russell Brand si spolu zahráli ve filmu Kopačky (2008). (SONY_)
  • Poté, co si Ted (Josh Radnor) uvědomí, že si spletl učebnu, začne utíkat a při tom narazí i na Tracy (Cristin Milioti). V epizodě Definice (2009) ale není vidět, že by na někoho narážel. Je jen vidět, jak přebíhá z jedné budovy do druhé. (SONY_)