Lily dostane nabídku, aby odjela pracovat do Říma... (TV Prima)

MM_Ramone

Dvadsiata prvá epizóda z ôsmej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Romeward Bound" (Neuveriteľná cesta do Ríma). Lily Aldrinová je už nejaký čas zamestnaná ako umelecká poradkyňa u milionára, ktorý si hovorí Kapitán. Je s jej prácou veľmi spokojný a tak jej oznámi, že by bol rád keby pre neho naďalej pracovala. Lenže by sa musela presťahovať na rok do Ríma. Lily zvažuje, že či táto lákavá ponuka bude vyhovovať aj jej manželovi Marshallovi Eriksenovi. **** ()

Necrotongue

V tomto případě došlo k výrazné změně proti předchozímu dílu. Jedenadvacátá epizoda mě přece jen dokázala alespoň částečně pobavit, protože odkazy na Raiders of the Lost Ark (1981) na mě fungovaly a stejně jsem to měl i s Donem Marshallinem. Jen mi přišlo líto, že toho humoru nebylo ještě víc; když už mě tvůrci takhle načali, mohli ze mě zkusit dostat i nějakou tu hvězdičku navíc. No, ale v osmé sezóně už musím být rád i za drobnosti, protože jsem se už nejednou přesvědčil, že by to mohlo být i mnohem horší. / Poučení: Hurá do Itálie na cibulové kroužky. ()

• Ted (Josh Radnor), Robin (Cobie Smulders) a Barney (Neil Patrick Harris) sedí v čase 10:10 v baru a plánují svatbu společně s Liddy (Mircea Monroe). Liddy předá Barneymu a Robin papír s menu pro hostinu, Barney tento papír drží obráceně, než by měl, tedy na délku, zatímco text je na papíře na výšku. V dalším záběru se poloha papíru mění. (eltazar)
  • Barney (Neil Patrick Harris) dostane do ruky papír se svatebním menu, přičemž text je na výšku. On ho ale vezme do ruky na šířku, a přesto po něm přejíždí prstem, jako kdyby ho četl. (SONY_)