Robin a Barney řeší, kde budou bydlet. A Lily zaměstnává práce natolik, že po večerech skoro není doma... (TV Prima)

MM_Ramone

Devätnásta epizóda z ôsmej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "The Fortress" (Pevnosť). Robin Scherbatska a Barney Stinson chystajú svoju svatbu. Je najvyšší čas aby sa rozhodli kde budú bývať. Barney navrhne, že môžu žiť v jeho luxusnom byte. Robin však z toho nie je nadšená. Pokusia sa Barneyho byt predať. Lily Aldrinová pracuje ako umelecká poradkyňa pre excentrického milionára. Zaberá jej to veľa času. Jej manželovi Marshallovi Eriksenovi to začína vadiť. **** ()

Necrotongue

Nelepší se to, nelepší. Ne, že bych zlepšení očekával, ale je to pořád takový stereotypní standard. Devatenáctá epizoda nepřinesla ani zajímavý děj, ani pořádnou porci kvalitního humoru, takže se pro mě stala jedinou zábavou jen prohlídka Barneyho bytu. Osmá sezóna je zatím jasným vítězem v boji o titul "Nejslabší řada". / Poučení: Není nad romantiku v Las Vegas. ()

• Když si Lily (Alyson Hannigan) na konci epizody nalévá z konvičky čaj do šálku, tak si ho nalévá dvakrát za sebou. (SONY_)
  • Když Barney (Neil Patrick Harris) a Robin (Cobie Smulders) na konci epizody použijí shoz na odpadky jako únikový východ, tak je zřetelně vidět, že zeď za nimi a bezpečnostní kamera jsou jen dekorace, protože se pohnou. (SONY_)