Ted s Viktorií se vracejí do kostela, aby tam jejímu skoromanželovi nechali vysvětlení, proč ho Viktoria opustila. A Quinn žádá Lily a Robin, aby jí šly za družičky... (TV Prima)

cjmafia

Poslední necelé čtyři minuty epizody, jsou pro mě tím nejkrásnějším, co tento seriál nabídl. Vždycky mi jde mráz po zádech, když slyším Klausovu řeč za doprovodu nádherného songu od Band of Horses. ()

MM_Ramone

Prvá, úvodná epizóda z ôsmej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Farhampton" (Farhampton). Barney Stinson sa snaží za každú cenu utajiť pred svojou priateľkou Quinn, že chodil s Robin Scherbatskou. Nakoniec sa to však predsa len dozvie. Quinn požiada Lily a Robin aby boli jej družičkami, keď si bude brať Barneyho Stinsona. Nevesta Victoria za pomoci Teda Mosbyho zruší svatbu so svojim nemeckým priateľom Klausom. **** ()

Necrotongue

Hmmm, úvod do osmé sezóny vůbec nebyl tak špatný, jak jsem se obával, byl naopak celkem slušný, a kdyby ho tvůrci ještě víc poladili, mohl jsem být s hodnocením štědřejší. První epizoda měla občas fajn humory (akvárium s Marshallem a Lily vedlo) a tvůrcům se znovu podařilo pěkně pracovat s vážnějšími motivy, aniž by vyzněly hloupě nebo lacině. / Poučení: Udržet tajemství, to je oříšek. ()

• Na konci epizody hraje skladba „The Funeral“ od Band of Horses. (SONY_)