Marshall s Lily a Robin s Kevinem se vydají na dvojité rande, Barney s Tedem zase do ochlastovlaku – posledního nočního vlaku na Long Island... (TV Prima)

Necrotongue

Na rozdíl od předchozího přišel tento díl s nějakým tím významem pro příběh, ale zase jsem se u něj tolik nepobavil, když nepočítám Quinn/Karmu. Ta byla vrcholně zábavným prvkem šestnácté epizody, v níž to tvůrci opět zkusili vzít z vážnější strany, ale v podstatě zase jen omílali totéž, jako to provedli už mnohokrát, a vůbec se jim nepodařilo dostat mě podobným způsobem jako ve dvanáctém dílu. / Poučení: Gynekolog taky málokdy pozná své pacientky podle obličeje. ()

MM_Ramone

Šestnásta epizóda zo siedmej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "The Drunk Train" (Ochlastovlak). Na sviatok svätého Valentína si Marshall Eriksen, Lily Aldrinová a Robin Scherbatska s jej priateľom Kevin dajú dvojité rande. Kevin požiada Robin o ruku. Ted Mosby a Barney Stinson vyrazia baliť ženy do posledného nočného vlaku, ktorý jazdí na Long Island. No nemajú úspech. ***** ()

Dusty56

Barney, Ted ve společný linii a zase je to skvělý. Quinn je další skvělá postava. Robin tentokrát není otravná, naopak mi ji bylo i líto (než jsem si uvědomil, že ho vlastně podvedla). Naopak trochu zklamali Marshall a Lily, občas pobavily, ale ke konci jsem u nich začal klimbat. Ale stále se jedná o jednu z nejlepších epizod sedmé série. ()

• Barneymu (Neil Patrick Harris) roztrhne žena ve vlaku sako. Později ve scéně po příjezdu do domu na Long Islandu však sako roztrhnuté nemá. (zavackyo)