Lily a Marshall se rozhodnou přestěhovat na Long Island. Kamarádi to nenesou úplně dobře, například Ted s Barneym se dohodnou, že adoptují dítě... (TV Prima)

Dusty56

Barney a Ted válí ve své linie adoptování dítěte, Marshall a Lily si odehrají své v uvažování o přestěhování na Long Island. Celé to ale kazí hysterická Robin, fakt nechápu, koho napadlo, že ten její řev je vtipný. Škoda, tohle mohlo být na víc než tři hvězdy nebýt Robin, přesto to stojí za zkouknutí, možná jen přeskočit části s tou uřvanou hysterkou. ()

MM_Ramone

Jedenásta epizóda zo siedmej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "The Rebound Girl" (Parťákrodičia). Lily a Marshall sa rozhodli, že sa presťahujú z centra New Yorku na kľudné predmestie. Chcú tam vychovať svoje deti. Myslia si, že je to rozumné riešenie. Ich kamarátka Robin Scherbatska má na to odlišný názor. Ted Mosby a Barney Stinson uvažujú o tom, že si spolu adoptujú dieťa. ***** ()

Necrotongue

Netvrdím, že byl celý tento díl špatný, protože sražený byt mě docela bavil, ale to ostatní už bylo mimo mísu. Tvůrci se už delší dobu evidentně potýkali s nedostatkem nových nápadů, a to, co předvedli tentokrát, mi to jen potvrdilo. Děj jedenácté epizody byl chvílemi až slabomyslný, a i když to nebyla žádná nuda, po většinu času jsem jen nevěřícně zíral. / Poučení: Hloupé rozhodnutí lze učinit i zastřízliva. ()

• V závěru epizody přinese Barney (Neil Patrick Harris) do domu Lily (Alyson Hannigan) a Marshalla (Jason Segel) v East Meadow kupu ubrousků, kterou se mu nedaří postavit a která na konci záběru padá. V dalším záběru však hromada stojí a je o poznání menší. (sammett)