Robin a Barneyho užírají výčitky, že podvedli Kevina a Noru, a Ted a Marshall zavzpomínají na svá huličská léta na Groovaspářce... (TV Prima)

MM_Ramone

Desiata epizóda zo siedmej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Tick Tick Tick" (Tik, tik, tik...). Barney Stinson a Robin sa po divokej noci spolu vyspia. Obaja sú však zadaní a tak tým pádom podievdli svojich partnerov. Dohodnú sa, že im to nepovedia a budú sa správať ako by sa nič nestalo. Lily Aldrinová, Marshall Eriksen a Ted Mosby si vyrazia na koncert, kde si dajú parádnu bagetu. ***** ()

Necrotongue

No, a zase jeden z těch nevyrovnaných dílů. V desáté epizodě se tvůrci opět pustili do znovuoživování vztahu (oni na to snad musí mít nějakou úchylku), což mě pochopitelně zrovna dvakrát nenadchlo, a protože tahle záležitost zabrala značnou část stopáže, muselo se to projevit na mém hodnocení. Dějová linie s Marshallem a Tedem mě ale každopádně bavila, takže zase nebylo tak zle. / Poučení: Doznání si pečlivě načasuj. 2*+ ()

Dusty56

Zatím nejlepší epizoda 7. série. Marshall a Ted na stadionu jsou legendární. Také Sandy pobavil. Naopak úplná tragédie to byla ze strany Barneyho a hlavně Robin. Tohle si Nora nezasloužila, měli skončit s Barneym spolu. A Robin, ta se povýšila na úplně jiný level - takhle hnusnou postavu jen tak v sitcomech nenajdete. A přece dávám čtyři hvězdy, protože Marshall a Ted předvedli nejlepší výkon série. ()