Nora má pro Barneyho šokující překvapení, Marshall se snaží přesvědčit těhotnou Lily, že je pořád sexy, a Kevinovi vadí, že jsou si Robin a Ted tak blízcí... (TV Prima)

MM_Ramone

Siedma epizóda zo siedmej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Noretta" (Noretta). Manželský pár Lily Aldrinovú a Marshalla Eriksena postihol komplex, keď v tom druhom vidia jeho rodiča. Je to hodne nepríjemné najmä v intímnych chvíľkach. Ted Mosby sa dostane do sporu s Kevinom Venkataraghavanom, priateľom Robin Scherbatskej. Barney Stinson naďalej chodí s Norou. **** ()

Loki_Six

"Hey kid, you know how your mom won't let you have ice-cream until after dinner? But then the waiting kind of makes it taste better? I've been waiting two months for that bowl of ice cream and tonight I'm gonna have sex with it." ()

Necrotongue

Hmmm, už, už to vypadalo, že by si u mě tvůrci mohli tentokrát šplhnout, ale nakonec se to zase zvrtlo a já ani nebudu předstírat, že to není moje vina. Sedmá epizoda se mi zdála být poměrně vtipná, na poměry sedmé sezóny byla jasným nadstandardem, ale pak jsem se nechal vytočit vyšpuleným Marshallovým otcem, jehož oplakávání jsem musel přetrpět po několik dílů, aby tu teď byl častěji než kdy předtím. Pak jsem ještě zjistil, že jsou tvůrci buď úplně líní, nebo si myslí, že jim divák sežere úplně všechno, ale kdybych se dostal do situace, v níž by mi po hlavě korzovala krysa, těžko bych si zapomněl umýt vlasy. Ale co čekat od buranů, kteří lezou v botách i do postele. / Poučení: Dělej si to sám, vyhneš se nepříjemným rodinným momentům. ()

• Když Marshall (Jason Segel) na začátku epizody řekne: „We're gonna need a bigger booth,“ odkazuje tím na hlášku "You're gonna need a bigger boat" z filmu Čelisti (1975). (SONY_)