Na prahu Barneyho bytu se objeví jeho otec. Je opravdu tak legendární, jak Barney tvrdí? (TV Prima)

MM_Ramone

Devätnásta epizóda zo šiestej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Legendaddy" (Legentatný). Barney Stinson vyrastal len s matkou a nevlastným bratom. Svojho otca vôbec nepoznal. A zrazu po dlhých rokoch mu pri dverách jeho luxusného bytu zazvoní muž, ktorý tvrdí, že je jeho otec. Barney je z toho ich stretnutia nadšený. Má svojho otca za boha, úplne ho žere. Lenže sa ukáže, že je v tom malý háčik. ***** ()

Necrotongue

Jsem fakt smutný. Díl odstartoval skvělým způsobem, protože John Lithgow je pro mě hereckou jistotou a bylo obrovskou chybou scénáristů, že pro něj nedokázali napsat pořádný materiál. Devatenáctá epizoda měla tedy sice parádní nástup, postupně ale ztrácela výšku, aby se nakonec úplně vytratila z radaru. Tvůrci se totiž opět rozhodli utopit všechno dobré v hluboké tůni falešných emocí. / Poučení: Neměj přehnaná očekávání. ()

Wyrdas

Ale jo, bylo to LEGENTÁTNÍ !!! Dospělost Barneyho příběhu v kontrastu s Marshallovým osobitým humorem? To beru všemi deseti. Ale k věci... chudák Marshall tenkrát žil v blahé nevědomosti, že Star Wars 1 je nejslabší díl... on tenkrát nevěděl, co s jeho milovaným universem udělá Jar Jar Abrams, že jednička bude ještě ta lepší část série... on je šťastný člověk a teprve ho čeká skutečný horror se SW 7-9. A na tu blaženou nevědomost dávám plný počet. ()

• Jméno Barneyho (Neil Patrick Harris) otce jsme mohli zjistit už v epizodě Večer v muzeu (2010), nicméně zde ho poprvé i uvidíme. Zajímavostí je také to, že tato epizoda je 19. v 6. sérii a Den otců v USA v roce 2011, kdy byla epizoda uvedena, byl 19. 6. (SONY_)