Marshalla začne trápit ostrov plný odpadků. Chce s tím něco udělat. Mezitím si Barney nehodlá přiznat, že se zamiloval... (TV Prima)

Necrotongue

No toto... Co se to v poslední třetině šesté sezóny děje? Předchozí i tento díl to u mě dotáhly do nadprůměru, a to je v této řadě tak překvapivé, že bych děsně rád věděl, jak je to možné. Sedmnáctá epizoda mě stejně jako ta předchozí dokázala pobavit. Je tedy pravdou, že se mi o dobrou náladu postarala hlavně postava, která nepatří do základní sestavy, ale to mi na spokojenosti neubralo. / Poučení: Pokud si s někým potřebuješ vážně promluvit, nescházejte se ve zbrojnici. ()

MM_Ramone

Sedemnásta epizóda zo šiestej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Garbage Island" (Ostrov odpadkov). Marshall Eriksen je flustrovaný zo svoje práce pre Gigantickú Národnú Banku. Chce sa venovať advokátskej praxi v oblasti boja za zlepšenie životného prostredia. Ted Mosby chodí so Zoey, ale má problém sa s tým priznať jej bývalému manželovi. Barneymu Stinsonovi sa stalo niečo neuveriteľné, zamiloval sa. **** ()

Wyrdas

Další ze série sušších dílů, kde dominuje spíš než humor nějaký pokus o dospělejší zápletku. Kapitán zachránil epizodu od 1-2 hvězd, je to vážně frajer, kterého by se bál i náš zelený trikot! ()

• Věta "velký penis s sebou nese velkou zodpovědnost", kterou Barney (Neil Patrick Harris) pronese, odkazuje na film Spider-Man (2002), kde zazní věta "velká síla s sebou nese velkou zodpovědnost". (SONY_)