Parta se snaží dělat první poslední, aby Marshallovi pomohla překonat jeho těžké období... (TV Prima)

Wyrdas

Jde tu o infarkt pozitivní postavy Marshallova otce. Je to svým způsobem smutné, respektive z podstaty věci je to smutné... a nepomůžou tomu moc ani kopance do koulí. Kondolenční placák. ()

Necrotongue odpad!

Tak jo, už se budu opakovat, ale napíšu to ještě jednou. Termín sitcom chápu jako zkratku pro situační komedii, a proto očekávám humor. Ve čtrnácté epizodě jsem dostal tryznu za fiktivní postavu, při níž se mi tvůrci snažili po celou dobu útočit na city. City za koho? Chápal jsem podobné nálady v TBBT, jenže Carol Ann Susi skutečně zemřela, kdežto tady si zřejmě scénáristé uvědomili, že už jim ten humor jaksi nejde, takže šli do tragédie. Jediným světlým bodem byla Robin a její kabelka. / Poučení: Když ti zemře někdo blízký, dávej svůj žal ostentativně najevo, lidé to milují. ()

MM_Ramone

Štrnásta epizóda zo šiestej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Last Words" (Posledné slová). Otec Marshalla Eriksena náhle zomrel na infarkt. Mali spolu veľmi blízky vzťah. Marshall je z toho otrasený. Snaží sa spomenúť na posledné slová, ktoré prehorovol s otcom pred jeho nečakanou smrťou. Jeho manželka (Lily) i jeho najbližší priatelia (Ted, Robin, Barney) sa mu snažia byť na blízku a pomôcť mu v tejto ťažkej situácii. ***** ()

Loki_Six

TED: "You're like Mary Poppins if her magic purse was also filled with drugs." ROBIN: "If? Ted, the kids in that movie jumped into a painting and spent fifteen minutes chasing a cartoon fox... spoon full of sugar? Grow up." ()