Ted odmítá, aby byla jím navržená budova banky postavená na místě, kde nyní stojí hodnotná stará stavba. Přátelé si ale myslí, že je za jeho rozhodnutím holka... (TV Prima)

MM_Ramone

Piata epizóda zo šiestej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Architect of Destruction" (Architekt deštrukcie). Ted Mosby navrhuje novú centrálu pre Gigantickú Národnú Banku v New Yorku. Je to výborný kšeft a jeho vysnívaný projekt. Lenže má problém s tým, kde má byť táto budova umiestnená. Vadí mu, že kvôli nej zbúrajú vzácnu architektonickú pamiatku. Ukáže sa však, že za touto jeho dilemou je atraktívna aktivistka, do ktorej sa vášnivo zamiloval. **** ()

Necrotongue

Děj tohoto dílu byl, co se vlivu na další vývoj hlavního příběhu týče, srovnatelný s tím předchozím. Pátá epizoda opět jasně vypovídala o tom, že pokud se chcete někomu svěřit s jakýmkoli trápením/tajemstvím/zážitkem, o němž si myslíte, že by se nemělo/neměl dostat dál, budete se muset postarat o to, aby ten člověk už nikdy nemluvil. U seriálu se už nějakou dobu moc nebavím, spíš je mi z něj trochu blivno. / Poučení: Samota nemusí být vždycky špatná. ()

Wyrdas

Zoe je fakt sexy blázen. Ted má zas své záchvaty dementnosti, Barney s Marshallem tradičně válej, Robin nemá dostatečný prostor k úplné trapnosti a Lily si dala také pauzu. Takže celkově za to, jde to. Kolik je v této recenzi hadů? Cože? Hadů jsem rozhodně nenapsal! ()

• V epizodě je zmínka o filmové sáze Star Wars (od r. 1977). (SONY_)