Ted a Barney se hádají o sexy kočku. Ted zjišťuje, že je v baru s dívkou, se kterou kdysi chodil. Robin je stále zdrcena z rozchodu a příšerně se zanedbává. A Marshall nedokáže přestat mluvit o založení rodiny... (TV Prima)

Necrotongue

No, a jak pátá sezóna skončila, tak šestá začala, takže mě její úvodní díl rozhodně nedostal z nálady kterou ve mně seriál už nějakou dobu vyvolává. První epizoda nepřišla s výjimečným dějem ani s kvalitními humory, které by mě přiměly vycenit chrup a zahýbat bránicí; tvůrci se drželi svých standardů a vyprodukovali neslané, nemastné cosi, v čem mě pobavila snad jen slaná a mastná Robin. / Poučení: Pozor na pachovou stopu. ()

MM_Ramone

Prvá, úvodná epizóda zo šiestej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Big Days" (Veľké dni). Robin Scherbatska sa stále ešte nevyrovnala z rozchodom, čo sa odzrkadľuje na je správaní a tiež i výzore. Ted Mosby stretne v bare u MacLarena dievčinu, s ktorou už chodil. Marshall Eriksen a jeho manželka Lily Aldrinová sa rozhodli, že budú mať dieťa. Marshall je z toho totálne nadšený, čo Lily trochu desí. **** ()

Wyrdas

Otvírák šesté série za mě dopadl dost dobře. Pokud by se měly i další díly ubírat tímto směrem, rozhodně bych nebyl zklamaný. Marshall je opravdu hvězda seriálu, to mu nelze upřít a jeho otec je prostě týpek na entou. Lilyinu přecitlivělost bych ještě dokázal s přimhouřeným očkem odpustit - pro tentokrát. Ted a Barney moc prostoru nedostali, ale i tak z toho vymáčkli dobrej placák-špičák. Z Robin jsem měl také derekci - paradoxně i poté, co měla být jakože "sexy". Vychrtlá anorektička s povahou lidské hyeny přece nikoho neokouzlí. Za to ty dvě šťabajzny na baru s jazyky v akci, to tedy bylo něco! Pivo s Tebou. ()

• Písničky, které hrají v epizodě, jsou „Ballad of Sir Frankie Crisp (Let It Roll)“ od George Harrisona a „Run Off The Road“ od skupiny Ola Podrida. (SONY_)