Lily s Marshallem uzavřou dohodu: Jakmile uvidí dvojníky všech členů party, začnou pracovat na dítěti. Ke svému překvapení brzy spatří posledního dvojníka. Tentokrát je to otisk Barneyho, ovšem v kůži černovlasého taxikáře... (TV Prima)

Dusty56

Barney válí, Baby Watch byla paráda a Ted by měl zůstat blond ještě aspoň tak pět dílů. Vlastně herecky nikdo nezklamal a kdyby Robin vzala tu práci v Chicagu a zmizela ze seriálu, tak bych musel dát plný počet, takhle se zas "ukázala" a vyjela po Tedovi. ()

MM_Ramone

Dvadsiata štvrtá epizóda z piatej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Doppelgangers" (Dvojníci). Je to neuveriteľné, ale Lily, Marshall, Ted i Robin majú v New Yorku svojich dvojníkov. Lily sa podobá na ruskú striptérku, Marshall na neznámeho knírača, Ted vypadá ako mexický wrestler a Robin sa ponáša na akúsi rozgajdanú lesbu. No a zrazu sa objaví aj taxikár, ktorý je dvojníkom Barneyho Stinsona. ***** ()

Necrotongue

Pátá sezóna se tímto dílem doplazila do svého finále, ale ani tentokrát jsem nedostal možnost procvičit bránici. Namísto kvalitního humoru přišlo něco, co umí srazit kvalitu dobrého sitcomu ještě účinněji, než neustálé rozebírání vztahových otázek. Ano, jsou to děti nebo, jako v tomto případě, úvahy o nich. No, když se to ale vezme kolem a kolem, jaká série, takové zakončení. / Poučení: Stůj si za svým. ()

Wyrdas

Poslední díl páté série hledá dvojníky, aby nám ukázal, že každý je svým vlastním dvojníkem. Lily má stále dobrou postavu a je vážně škoda, že v USA je zvyklostí mít sex nahoře "S". A i když byl hlavní motiv Tedův nový výstřelek v oblasti módy, málem jsem na to zapomněl. Parta dospěla a řítí se k zodpovědnosti - a nebo ne? Uvidíme. Důstojné zakončení pětky za pět. ()