Ted navštíví dýchánek intelektuální smetánky, kde se cítí jako ryba ve vodě. Setrvá ve vybrané společnosti, i když mu přátelé napíšou, že na zápase robotů proti wrestlerům bojuje jeho dokonalý dvojník? (TV Prima)

Necrotongue

Už jsem ani nedoufal, že bych se v páté sezóně ještě dočkal dílu, u něhož bych se mohl bavit. Dvaadvacátá epizoda mě sice nedokázala rozesmát, ale na druhou stranu je pravdou, že mě chvílemi dokázala pobavit. Rozhodně tak patří k tomu nejlepšímu, co tato série přinesla, protože mě žádná z postav nevytáčela, protože jsem se mohl často usmívat a protože: "Willem Dafoe." / Poučení: I pozér si může najít odpovídající kolektiv. ()

Wyrdas

Ted v hlavní roli, Barney ve vedlejší. Marschall si střihl pár dobrých gagů a Lily toho také moc nezkazila. Prakticky vůbec zde nebyl prostor pro Robin a ono to funguje! Dám plný počet, protože tohle bylo to pravé okno do Tedovi osobnosti. Celkově vzato, jeden z těch výrazně lepších dílů. Co si budeme povídat, pátá série moc nenabídla a proto jsou Roboti proti wrestlerům vystavení tak silnému kontrastu, že nebudu šetřit plným počtem. ()

Dusty56

Díl ve kterým není nic špatně, Robin tam vůbec není a Lily ani Ted nejsou otravný. Naopak Ted společně s Barneym (který zas ale nemá tolik prostoru) baví nejvíce. Přesto nemůžu ohodnotit plným počtem, dílu chybělo něco navíc, něco, kdybych smíchy spadl ze židle. Anebo alespoň víc Barneyho. Nejlepší scéna přišla paradoxně ze strany vedlejší postavy - ten týpek ve výtahu na konci. ()

MM_Ramone

Dvadsiata druhá epizóda z piatej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Robots vs. Wrestlers" (Roboti proti wrestlerom). Ted Mosby sa zúčastní snobskej spoločenskej akcie, kde môže zahviezdiť svojim intelektom. Pozve aj Marshalla, Lily a Barneyho. Tí sa tam však príšerne nudia. Tak odídu do zábavného podniku, kde proti sebe bojujú zápasníci s robotmi. Prekvapí ich, keď tam zbadajú wrestlera, ktorý je dokonalým dvojníkom Teda Mosbyho. **** ()

Loki_Six

1.You promise to always love me more than the baby 2.Once a month I get to use the baby to pick up chicks 3.That may involve the baby falling from a two story window and me heroically catching it 4.No breast-feeding in front of me 5.Forget about 4. You can whip em out whenever you want. ... Rule #83. If anything coming out of that child's mouth lands on me, I get to touch Lily's boobs. ()

• V závěrečné scéně v baru má Lily (Alyson Hannigan) nejdříve prázdnou sklenici, po chvíli ji má nalitou a poté opět prázdnou. (SONY_)