Tedova máma si bere svého absolutně šíleného přítele, který se k ní na první pohled vůbec nehodí. Ted je z toho špatný, protože zatímco on se ještě neoženil ani jednou, jeho matka už to stihla podruhé... (TV Prima)

MM_Ramone

Dvadsiata epizóda z piatej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Home Wreckers" (Hlavou proti stene). Matka Teda Mosbyho sa po druhý krát vydáva. Berie si starého zhuleného hippiesáka, ktorý sa ku nej vôbec nehodí. Tedovi sa to celé moc nepozdáva, ale rešpektuje jej rozhodnutie. Túži po tom, aby aj on už našiel manželku. Spontálne sa rozhodne, že kúpi byt, v ktorom bude môcť založiť rodinu. Lenže bude to chcieť poriadnu kopu práce, pretože je v dezolátnom stave. **** ()

Necrotongue

No, ani tento díl mě nemohl potěšit, natož aby mě naplnil nadšením a štěstím. Dvacátá epizoda byla podobně jako ta předchozí o ničem, v tomto případě ale rozhodlo to, že jsem mohl použít slovo téměř. Bylo to téměř o ničem, protože dům byl nakonec k věci, pobavil mě inspektor, a i když všechno ostatní bylo řídké jako stolice dyzenterikova, ten jeden kousek jsem přiklepl. / Poučení: Dvakrát přemýšlej, jednou plať. ()

Wyrdas

Barney to vždycky trošku přežene, Marshall je pravý přítel a navíc je to nejlepší hráč ve všech ohledech. Ted má hodně (až nechutně) úchylnou rodinu. Robin je trapná a neumí dodržet slib ani když dostane zaplaceno předem. Lily je plonková a celkově je tohle dílo hodně chatrná stavba. Výstup kontrolora stavby byl ve výsledku to nejvtipnější, co se odehrálo. ()