Ted má narozeniny. Místo oslavy s kamarády na střeše svého bytu však pracuje na návrhu restaurace ve tvaru klobouku. A Barney se chystá říct Robin, že ji miluje... (TV Prima)

Necrotongue

Jéééé! Lily se vrátila! Jéééé! Po návratu pro mě nejprotivnější postavy dostala čtyřiadvacátá epizoda proti předchozímu dílu okamžitě jiný náboj. Za mé mdlé hodnocení ale nemůže jen návrat malého monstra; scénář finále čtvrté sezóny byl totiž slabý jako obranné mechanismy tanečnice z Iowy čerstvě přibyvší do města. Na to, že je Ted převážně na obtíž, už jsem si zvykl, tentokrát se tvůrcům podařilo dokonale vymazat i Marshalla s Barneym, a to už je výkon. Odpadoval bych, ale nechci, aby si bubun myslela, že opisuji. / Poučení: Chystáš se někam skočit? Pouvažuj nad tím, jak se vrátíš. 1*- ()

MM_Ramone

Dvadsiata štvrtá epizóda zo štvrtej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "The Leap" (Skok).Ted Mosby sa rozhodne, že nebude nijak zvlášť oslavovať svoje narodeniny. Zostane doma, kde sa venuje práci pre svoju architektonickú živnosť. Tam ho znenazhajky napadne rozzúrené koza, ktorú do bytu priviedla Lily. Barney Stinson sa chystá Robin Scherbatskej vyznať svoje city. Už dlhší čas ju tajne miluje. ***** ()

Wyrdas

Tohle je vážně trapný... Lily je trapná a zbytečně uřvaná... Robin je trapná a má nevysvětlitelně velké sebevědomí (Marshall to vystihl). A celkově to působí takovým vlažným dojmem. Tolik promrhaného potenciálu tu již dlouho nebylo. Scénka s kozou byla puberťácky úsměvná, ale jinak to bylo spíš otravný a... trapný. ()

bubun odpad!

Jasně, takže to, co si z tohoto dílu máme vzít je, že je úplně v pohodě naskákat úplně cizím lidem na jejich  terasu, řvát tam, a poskakovat, plus to, že nemusíte samozřejmě vůbec řešit, jak se dostanete zpátky, a že patrně budete muset bouchat na okna těm úplně cizím lidem, kteří budou samozřejmě úplně v pohodě s tím, když jim vysvětlíte, že váš skok na jejich terasu byl symbolem pro změny ve vašem životě, cizí lidé to určitě pochopí, a nejen že vás pustí přes svůj byt ven z baráku, ale určitě je svým skvělým nápadem ještě inspirujete a dojmete. ()

Dusty56

Tohle prostě nefunguje. Robin má moc prostoru a hlavně má moc scén s Barneym, čímž padá kvalita těchto Barneyho scén a automaticky i kvalita dílu, Barney je totiž normálně ten, kdo to drží nad vodou. Tedův výkon je taky katastrofa, Lily se chová čím dál hůř (tomu se fakt smát nedokážu) a Marshall v tomto díle taky zklamal. Ale narovinu, tento díl není jen slabě zahrán, ale i napsán. ()

• V bytě se objeví koza, kterou jsme poprvé viděli v epizodě Koza (2008). (SONY_)