Barney se rozhodne, že do 24 hodin zrealizuje všechny položky na Tedově seznamu věcí, na které už jsou moc staří... (TV Prima)

Wyrdas

I přesto, že v seznamu na co je kdo moc starý či mladý je dost blbostí, které tam rozhodně ve zdravé společnosti nepatří, tak to byla vážně sranda - to se musí vidět. Co ale bylo skutečně LEGEDNÁRNÍ, to byl Marshall ve všech podobách. Kdyby to nebylo tak moc legednární, tak by to Lily dokázala srazit až k jedné hvězdě (fakt je to úplně vyjetá píča), ale takhle to jsou poctivě vydřené čtyři! Bez Lily klidně deset hvězd. Vlkodlak, laser game... tenhle díl za to fakt stojí. Možná už je to jen osobní averze, ale plný počet dát nemůžu - viz výše. ()

Necrotongue

Dvakrát to ještě mohla být náhoda, ale potřetí už je to jasné. Mám osobní problém s postavou Lily. Lépe řečeno, vytvořil jsem si k ní nezvykle silný odpor. Leze mi na nervy ve všech svých podobách. Slepičí prdel, dobroserka, zvědavá opice- všechny tyto její formy jsou mi příšerně protivné. Devatenáctou epizodu ale podrželo plnění úkolů z obou seznamů a hlavně brutálně motivovaný trenér Marshall. / Poučení: Nestresová výchova špatně působí na mou nervovou soustavu. ()

MM_Ramone

Devätnásta epizóda zo štvrtej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Murtaugh" (Smrtonostná staroba). Barney Stinson skúsi behom dvadsať štyri hodín spraviť všetky veci z Tedovho zoznamu, ktoré by vraj tridsiatnici už robiť nemali. Barney má na to iný názor. Zvládne to? Marshall Eriksen sa stane trénerom basketbalu v skôlke, kde vyučuje jeho manželka Lily. Tá je z jeho prísneho prístupu celá nervózna. ***** ()