Ted se rozejde se Stellou, ale vzápětí pod vlivem osudového zážitku změní názor. Potíž je v tom, že ona vlastně ani neví, že se s ní rozešel... (TV Prima)

MM_Ramone

Dvadsiata epizóda z tretej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Miracles" (Zázraky). Ted Mosby dospeje ku rozhodnutiu, že sa musí so Stellou rozísť. Oznámi jej to však takým divným spôsobom, že ona si vôbec neuvedomí, že chce ich vzťah ukončiť. Keď jej to po čase dôjde, tak Ted už rozchod nechce. Namiesto toho ju požiada o ruku. Marshall Eriksen vo všetkom vidí zázraky. Robin Schcerbatska je však omnoho skeptickejšia. Barneyho Stinsona zrazí autobus. **** ()

Necrotongue

Dvacátá epizoda uzavřela celou třetí sezónu a z mého pohledu to nebyl úplně nejlepší korkový špunt. Byla to spíš taková ta plastová náhražka. Tedy takto. Zázraky byly vcelku vtipné a já jsem se u nich zasmál, takže potud to bylo fajn; i Barney mě bavil ale pouze zčásti. Valná většina děje byla ale typickou vztahovou slátaninou, která se měla zřejmě stát dojemnou, slzopudnou záležitostí, a to je něco, co u sitcomu nehledám. / Poučení: Při přecházení silnice se vždy podívej doleva, doprava a znovu doleva. ()

Wyrdas

Zázraky vs. filozofické úvahy nad smrtelnou postelí. Opět Marshall totálně tahá celý díl svým vytříbeným humorem a historkami. A Ted? Jo, ten je v té posteli. A nakonec v ní skončí i Stella, takže všechno dobré? Ani ne. A nebo ano? Ale nakonec to zakončí Barney v tom maximálním tempu - mumie placák! ()