Lily a Marshall zjistí, že potřebují 1500 dolarů na opravu podlahy. A tak Marshall navrhne, aby prodali na internetu některé značkové kousky Lilyina oblečení. Ona se však rozhodne raději prodat pár obrazů... (TV Prima)

Dusty56

Tentokrát ani Barneyho linie epizodu nezachrání. A to z prostého důvodu, přestože Barney je v omezenějším prostoru skvělý, tak druhá osoba v jeho linii, Abby, prostě není. Lily se tady chová hrozně, kvůli jejímu nakupování jsou v dluzích a ona stejně není ochotná prodat trochu z hromady svého oblečení!? Marshall a Robin v díle nejsou nijak výrazní. A Ted tady s červenými boty, stejně jako celá epizoda, není žádný nadprůměr. ()

MM_Ramone

Devätnásta epizóda z tretej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Everything Must Go" (Totálny výpredaj). Lily Aldrinová a Marshall Eriksen si kúpili byt, kde je krivá podlaha. Na jej opravu potrebujú tisíc päťsto dolárov. Lily s ľútosťou musí rozpredávať svoj značkový šatník. Náhodou sa jej podarí predaj aj jeden obraz, ktorý sama namaľovala. Bláhovo si začne namýšľať, že zbohatnú z predaja jej výtvarných diel. ***** ()

Wyrdas

Poměrně zajímavý díl o tom, co dokáže malba jedné moderní "umělkyně" se zvířaty. Jo a abych nezapomněl, Barney se zasnoubí. Bude to LEGENDÁRNÍ? Stojí za to se podívat. Ověřeno bezdětnými gayi. ()

Necrotongue

Devatenáctá epizoda byla skvělá a za mě to byl nejlepší díl třetí sezóny a dost možná i celého seriálu. No, a po tomto kompletně vylhaném úvodu můžu přejít k věci. Tento zážitek ve mně vzbudil dojem, že tvůrcům došly s blížícím se závěrem třetí série nové nápady, a tak vytvořili tuhle bizarní podívanou. Když jsem nebyl dějem přímo otrávený, nudil jsem se. / Poučení: Velkým umělcem se staneš většinou až posmrtně. ()