Ted konečně dá na Barneyho radu a nahodí oblek. Má to takový účinek, že se mu v baru začnou dvořit hned dvě dámy najednou... (TV Prima)

Wyrdas

Ted si střihne trojku - a nebo ne? Robin je levná coura a nikdo další nic moc neřekne... za mě moc přímočaré a levné. Pod průměrem série. Nic co by uvízlo v paměti. Nejvtipnější je minutka věnována Marshallově úvaze o jeho trojkolce s jednokolkovým vyústěním. ()

MM_Ramone

Tretia epizóda z tretej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Third Wheel" (Tojkolka). Ted Mosby sa snaží otrepať z rozchodu s Robin Scherbatskou. Preto dá na radu kamaráta Barneyho Stinsona, oblečie si štýlový oblek a vyrazí von baliť ženské. Podarí sa mu zabodaovať hneď u dvoch sexi kočiek. Zdá sa, že si užije svoju prvú vášnivú trojku. ***** ()

Grogan odpad!

Přijde jenom mě nechutný, že Ted svým dětem vypráví o tom, jak si jednou málem dal (nebo opravdu dal?) trojku? Nevím teď z hlavy, kolik je jim let, ale každopádně je to divný téma k hovoru zrovna od otce (nehledě na věk). Že celá ta historka nemá s tím "jak jsem poznal vaši matku" vůbec nic společnýho, to není nic překvapivýho. ()

Necrotongue

Za běžných okolností bych čekal, že se mi bude třetí epizoda hodně líbit, ale nakonec mě samotného překvapilo, jak jsem byl nakonec otrávený. Tvůrci u mě přitom měli velmi slušně našlápnuto; byly humory, Barney byl ve formě, ze zvoleného tématu se dalo mnohé vytěžit; ale přesto to na mě nefungovalo. Všechno mi zkazil nerozhodný Ted. Pokud existují jen dvě možnosti a nejde zrovna o Sofiinu volbu, pak by to snad nemuselo trvat tak dlouho, ne? Tohle bylo dlouhých dvaadvacet minut. / Poučení: Neumíš si vybrat ze dvou možností? S tebou musí být nakupování čirou radostí. ()