Svatba Marshalla a Lily je v plném proudu, ale ne všechno vychází, jak by mělo... (TV Prima)

MM_Ramone

Dvadsiata prvá epizóda z druhej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Something Borrowed" (Niečo požičané). V máji roku 2007 mali Marshall Erikson a Lily Aldrinová svoju vysnívanú svatbu. Ako prebiehali prípravy, čo všetko sa stalo, ako sa to skomplikovalo a ako to nakoniec dopadlo rozpovie Ted Mosby svojim deťom. Je to zaujímavý a romantický príbeh. **** ()

Wyrdas

Tak trošku infantilní díl o svatbě snů z pohádek, která se pomalu mění v katastrofu. Pár světlých momentů střídá utahaná nuda, ale tak nějak to zapadá. Scéna s tupé kraluje nade vším a to je, upřímně řečeno, docela smutné. ()

Necrotongue

No, došlo na svatbu, ale abych se přiznal, čekal jsem, že pro mě bude děj jedenadvacáté epizody mnohem horší. Tvůrci naštěstí nerezignovali na humor a přišli s celou řadou svatebně-obřadních katastrof, které mi celou záležitost podstatně zpříjemnily a pomohly mi překlenout i chvíle, kdy docházelo na přílišné citové výlevy. A Barney samozřejmě válel. / Poučení: Pokud se nacházíš v psychické nepohodě, vyvaruj se ostrých předmětů. ()