Ted se kamarádům svěřuje, že jeho city k Robin neustoupily, a tak se ji pokusí znovu získat nezvykle romantickým gestem... (TV Prima)

Necrotongue

Podobně jako předposlední díl mě finálová epizoda první sezóny nevystřelila z trenek. Ke spokojenosti jsem měl daleko, protože se tu sice dala najít místa, u nichž jsem se mohl zasmát, ale každý takový moment se dusil v obklíčení pro mě nudných pasáží. Uznávám, že je to můj osobní problém, když se divám na seriál o vztazích, a přitom jsem prd romantik, ale to už je holt realita. / Poučení: Jsi-li zemědělec, tancuj. ()

MM_Ramone

Dvadsiata druhá, záverečná epizóda z prvej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Come On" (No tak!). V máji roku 2006 sa Ted Mosby zdôverí svojim priateľom, že je stále zamilovaný do Robin Scherbatskej. Chce znova získať jej lásku. Vyzná jej svoje city, ale ona ho odmietne. Ani to však Teda neodradí. Lily Aldrinová pár týždňov pred svatbou opustí Marshalla Eriksena a odíde do San Francisca. ***** ()

• Písnička, která hraje na konci epizody, je „This Modern Love” od Bloc Party. (Duoscop)
  • V tejto epizóde odznelo slovné spojenie "come on" až 9-krát. V žiadnej inej časti sa toto slovné spojenie tak často nespomenulo. (horacko)