Ted a Robin během Dne díkůvzdání narazí na Barneyho, který si právě odpykává trest veřejně prospěšných prací. Lily pojme podezření, že je těhotná, z čehož začíná mít noční můry, které ještě zhorší návštěva u Marshallových svérázných rodičů... (TV Prima)

MM_Ramone

Deviata epizóda z prvej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Belly Full of Turkey" (Brucho plné moriaka). Lily Aldrinová odchádza so svojim snúbencom Marshallom Eriksenom ku jeho rodine do Minnesoty na oslavu dňa vďakyvzdania. Je z tohto stretnutia poriadne vystresovaná. Robin Scherbatská a Ted Mosby sa nečakane stretnú na charitatívnej akcii pre bezdomovcov s Baeney Stinsonom, ktorý tam pracuje ako dobrovoľník. ***** ()

Necrotongue

Devátá epizoda patří rozhodně mezi nejlepší díly tohoto seriálu (z mého úhlu pohledu tedy určitě). Svátky v Minnesotě jsou pro mě naprosto nezapomenutelné a klan Eriksenových byl jasným důkazem existence Sasquatche. A i kdyby mi tohle všechno nestačilo ke spokojenosti, byli tady obětaví dobrovolníci, kteří neváhali obětovat sváteční pohodu ve prospěch potřebných. / Poučení: Při charitě na nějaký ten lanýžový olej nehleď. ()

• V 16. minutě zazní píseň „Mr. Roboto“ od Styx a ke konci epizody uslyšíme „You Belong To Me“ od The 88. (SONY_)