Prelomová stá epizóda seriálu sa vracia o šesť rokov späť, keď agent Seeley Booth a Dr. Temperance Brennanová spomínajú na prvý prípad, na ktorom spolupracovali. Mladý rebelujúci agent FBI Booth hľadá pomoc v tíme vedcov aj u pouličnej umelkyne, aby našiel dôkaz, ktorý dokáže vinu podozrivého. Dr. Brennanová, jej študent Zack Addy a Dr. Jack Hodgins sa dajú do práce a ohromia Bootha svojou schopnosťou odhaliť nové stopy, a tak podoprieť jeho teóriu o vysokopostavenom sudcovi. Prvý prípad agenta a vedkyne položí pevné základy ich budúceho úspešného partnerstva a prinesie prvé zárodky vzájomných citov a náklonnosti, ktoré sa budú prehlbovať a pretrvajú aj po rokoch... (TV Wau)

elizabeth_ba

Dost romantická, ale velmi zajímavá epizoda o tom, jak to celé začalo. Zatím ovšem bez závěrečného happy endu. Po dosud zhlédnutém v předchozích řadách, je to překvapení nejen pro Sweetse. Znovu se objevil Zac, a Hodggins tam vystupuje trošku jinak, než v posledních dílech. A není samozřejmě jediný... Mravní ponaučení: Někdy člověk (ba i ženská) dostane i druhou šanci. Ale pozor, dívky a dámy, ne na každou šílenou vědkyni čeká zvláštní agent Seely Booth. 😉 ()

B.Wilde

Super návrat na začátek, což sedí i z odkazu v prvním díle, že BB už na nějakém případu spolupracovali. Stejně tak jsme si mohli užít i začátky zbytku týmu, což bylo super. Závěr dílu hořkosladký. Bylo mi Bootha líto, ale opravdu jsem jim to věřila. ()

Loki_Six

"Well, anthropologically speaking, paramilitaristic organizations tend to constrain individuality. But in any group, no matter how restrictive, the free thinkers, the mavericks, the rebels with leadership qualities find a way to declare their distinctiveness." ()