V rybníku na Arlingtonskom národnom cintoríne nájdu telo mladej senátorovej asistentky, ktorá bola dva roky nezvestná. (TV JOJ)

elizabeth_ba

Poté co jsem zhlédla poslední epizodu, jsem se vrátila k té úplně první. Změna ve vizáži hlavních představitelů byla snad ještě větší než v Poirotovi. Přesto jsem začala se zájmem všechny epizody sledovat znovu. Mezi Kůstkou a Boothem to jiskří rozhodně líp než během manželství... ;-) ()

Remivsremi

Je zajímavé sledovat epizodu těsně po zhlédnutí celého seriálu. Bones i Booth prošli změnou, a to dost zásadní. Na začátku měli vlastnosti, které postupem času vymizeli. Jak seriál postupoval dál, přicházel progres a věci které fungovali, dostali větší prostor. Vždy jsem měl v seriál rád epizody, jenž měli něco do činění s představiteli vlády a byrokracie. Vždy to mělo šmrnc a postavy mohli plně ukázat své osobní preference. Trochu mě zarazilo, jakou měrou se snažili dát hlavní duo dohromady. Občas to působilo až násilně. Ta jejich pravá chemie se vybudovala postupně časem. ()

• V epizodě Booth (David Boreanaz) řekne Brennan (Emily Deschanel): „Jsme jako Mulder a Scullyová!?“ A Brennan mu odpoví: „Nevím co to znamená.“ Jedná se o easter egg odkazující na slavný sci-fi seriál Akta X (od r. 1993). Oba seriály jsou z produkce studia Fox. (ČSFD)
  • Temperance (Emily Deschanel) řekne, že nejbližší soudní antropolog kromě ní je v Montrealu. Tam se také odehrává děj novely, podle níž seriál vznikl. (HappySmile)