Chuck Norris musí najít a ochránit chlapce, který utíká před pomstou vrahů svého otce a očistit nevinně nařčeného kolegu z dvojnásobné vraždy. (oficiálny text distribútora)

bmx6

Tak nechápu co se na tom komu nelíbí.Vždyť je to lepčejší než nějaký přiblblý seriál,který jsem také kdysi sledoval s chutí.To už dávnoooo přešlo.Ale tenhle film opravdu nění tak špatný.Akce je tu solidní,příbeh také a velmi překvapivý závěr,který jsem nečekal a to je velké plus.Řekl bych,že by si film aspoň těch 45% minimálně zasloužil. ()

MATADOR odpad!

Těšil jsem se na to z jediného důvodu, po pár letech natočené "pokračování". Ano je to typicky Chuck Norrisovské, ale film tak jako seriál nemá nic nového. Snad jen nová kára. Ani Clarence Gilyard, který byl jediným dobrým hercem v seriálu, už jen díky jeho humoru, v tomto snímku také moc prostoru nedostal. A konec na Chucka Norrise velmi nevídaný závěr film! (ona se z toho, ale zase dostane). ()

Šimpy

Cha, cha, cha.....udusím se smíchem. Samo, že tenhle film nejde brát vážně, ale jinak je to komedie velmi slušná. Záběry kamery připomínají produkci kabelové televize a bohužel není tu moc akčních scén. Vlastně až na závěrečnou bitku. Ale zase je tu tuna digitálních efektů, které musely stát nehorázně moc babek. Vždyť Chuck tu dostane skutečně několikrát přes držku, to ho museli slušně zaplatit a šetří i svým kopem s otočkou. Zábava a pár pivek a fandů "VELKÉHO" Chucka to jistí.....i když v jednom mě zklamal a to dost hluboce...walker má dceru?!!!! jak je to možné, to se nezmohl na syna?..... ()

Svarog

Od filmu som toho veľa nečakal, ale ani to málo sa mi nedostalo. Dej je úplne primitívny. Nejaký špióni zo Severnej Kóreje s čipom (trápna hovadina) a nespravodlivo obvinený ranger (obohraná nuda). Dialógy sú dosť slabé, primálo akcie a ani Chuck toho veľa nepredvedie. Páčil sa mi len koniec, ktorý som vôbec nečakal. ()

Deimos

TV/// Obsazení 7/10 Děj 4/10 Hudba 5/10 Efekty 3/10/// +někteří staří známí -triky, málo akční/// V podstatě velice průměrný snímek, který ve výsledku nedosahuje ani kvalit samotného seriálu. Pochválit můžu, že díky němu opět vidím své oblíbence zase o několik let "poté".Jinak děj je tentokrát více detektivní a klasicky zamotaný, každopádně nic co by tu už nebylo. Ovšem ten závěr je sada a dost možná velká podpásovka nejen na Walkera, ale i na diváky. Proto pro přiznivce seriálu doporučuji vidět./// Celkem 47%/// ()

• Nia Peeples, ktorá ako Sydney Cooke pravideľne účinkovala v 8. a 9. sérii, sa vo filme neobjavila. Jej neúčasť zdôvodnili producenti tým, že chceli dať filmu novší, svieži nádych, a preto príliš nenavädzovali na seriál. (m.a.t.o.)
  • Malú úlohu vo filme mala aj Selena Gomez. (m.a.t.o.)
  • Walkerovu dcéru Angelu si zahrala dcéra Chucka Norrisa, Danilee Kelly Norris. (m.a.t.o.)