Tým vystopuje Savage v 50. letech 20. století v malém městečku v Oregonu, kde ho podezřívají, že je zapleten do nedávné série vražd. (LUKICKK)

MasterD

Nějak ten příběh natáhnout musí, stejně jako zapojit Savage do každé epizody, že ano. Jsou kreativní. :) Připadá mi to už ovšem jako telenovela. A jinak další docela velká plot hole: to Savage v padesátých letech nedostával ty vize o okřídlené polobohyni, když byla Kendra nablízku? Možná mi něco uniklo, ale v předchozích epizodách jsme tuto jeho schopnost viděli docela často. ()

mourek10100

Celkem fajn, vhodně využili lesbickou Saru, ale samotný odlet lodi mi připadal divný. CHápu, že na ně zaútočil Chronos, ale proč by takhle odlítali. Jinak celkem fajn : PS : Jacks byl jako Man-Bat ještě nechutnější než normálně :D a to takovýhle typy černých hub nemám rád :D A nemyslim to rasisticky. ()

Mikithemage

Oregon 1958 padne legendám jako ušitý. Tohle umístění scénáristy přímo nabádá dotknout se témat homosexuality a rasismu a ty z toho těží, co jim jen vysílání o osmé hodině dovolí. Caity Lotz už osmou epizodu své posádce ukazuje, že herecky je na tom spolu se Scofi... totiž Millerem zdaleka nejlíp a ten má v tomhle seriálu opakovaně potřebu zachraňovat své spolu-legendy z vězení zlověstného Caspera Crumpa. (Zajímalo by mě, kolikrát u něho scénáristé tuhle referenci ještě použijí :)) Bohužel vztah Kendry a Atoma je i v téhle epizodě nezajímavý a nucený. Ze způsobu, jakým se v epizodě vyskytla armáda mutantů a jak rychle bylo po ní, jde myslím jasně vyčíst co si o tom mysleli scénáristé sami. Jde alo o jednu z povedenějších epizod, především díky satiře na americkou populaci padesátých let. ()