Legendy zítřka

• USA Legends of Tomorrow (viac)
USA, (2016–2022), 77 h 8 min (Minutáž: 41–44 min)

Victor Garber, Arthur Darvill, Brandon Routh, Dominic Purcell, Wentworth Miller, Caity Lotz, Ciara Renée, Franz Drameh, Falk Hentschel, Casper Crump (viac)

Tajemný „pán času“ z budoucnosti dá dohromady nesourodou skupinu superhrdinů a padouchů, aby zachránili svět před mocným zlem. (Netflix)

Recenzie používateľa Dave12345678 k tomuto seriálu (12)

Last Refuge (2016) (S01E12)

Velmi dobrý díl, ale myslím si, že by mohli vynechat řešení vztahu mezi Kendrou a Rayem. Ale jinak se mi líbila postava Poutnice a tento díl byl i bohatý na akci. Hodnotím 4* ()

River of Time (2016) (S01E14)

Dle mého názoru má tato epizoda na čsfd docela nízké hodnocení. Já myslím, že to byl podařený díl, jde vidět, že to graduje, jediné, co mě na této epizodě štvalo, byl Ray a Kendra a samozřejmě otravný Vandal Savage. 78% ()

Zari (2017) (S03E03)

Velmi podařený díl. Mi je Zari celkem sympatická. Souboje s Kuasou byly parádní, ale hlavně jsem si užil Nata v této epizodě. Byl opravdu vtipný a celý díl pěkně oživil. Doufám, že už se to rozjede, protože zatím je ten děj takový pomalý. Proto hodnotím čtyřmi hvězdami. 87% ()

Return of the Mack (2017) (S03E05)

Opravdu parádní díl, série se začíná pěkně rozjíždět. Mallus bude rozhodně zajímavý záporák, návrat Damiena mě potěšil. Příliš mě nebavila dějová linka o rozdělení Firestorma, ale také to nebylo úplně špatné. Rip mě zase zklamal. Každopádně se mi líbila atmosféra této epizody. Upíry mám rád, sice se žádný neobjevil, ale nevadí. Jednoznačně ale uděluji pět hvězdiček. 95% ()

Beebo the God of War (2017) (S03E09)

Parádní díl, vůbec jsem se nenudil. Několikrát jsem se i zasmál, díky Mickovi a Beebovi, ale vidět mladého Martina bylo smutné. Ale Constantine se přidává k Legendám, takže se nemohu dočkat, jak to bude pokračovat. Akční scény byly taktéž povedené. Podle mě se jedná o jeden z nejlepších dílů LoT. 96% ()

No Country for Old Dads (2018) (S03E13)

Damien je v LoT prostě skvělý. V Arrowovi jsem ho moc nemusel, ale tady je vtipný, opravdu si užívám scény, v nichž je. Bavila mě spolupráce Nory a Raye, děj na Waverideru už tak ne, přesto to bylo také celkem dobré. Třetí série je opravdu skvělá a už se moc těším na těch několik posledních epizod. 97% ()

The Good, The Bad and The Cuddly (2018) (S03E18)

Parádní finále, bylo vtipné, byly zde emoce, na mě vše velmi dobře zafungovalo. Hlavně jsem se pobavil, když se objevil Beebo. Potěšil mě návrat některých postav jako je třeba Helena Trojská, Jax, Jonah Hex nebo Černovous. Líbil se mi cliffhanger a moc se těším na Johna Konstantina ve čtvrté sérii. Rip, kterého jsem moc po těch všech zradách nemusel, ale umřel opravdu jako Legenda. Zamrzel mě odchod Amayi, byla mi opravdu sympatická. Celkově nevím jestli bych něco této epizodě vytkl :) 98% ()

The Virgin Gary (2018) (S04E01)

Jedná se o velmi dobrý start. Hodně jsem se nasmál, záporák byl zajímavý a těším se na Johna Constantina. Oceňuji také, že jsme se dozvěděli něco víc o Natovi a jeho rodině. Bohužel se zde na můj vkus hodně řešily vztahy, hlavě mezi Sarou a Avou. Hodnotím 83% ()

Legends of To-Meow-Meow (2018) (S04E08)

Absolutně nechápu ta špatná hodnocení. Tato epizoda byla podle mě nejlepší epizoda čtvrté série. Po dlouhé době bylo pořádně využito cestování časem. John Constantine je skvělá postava, jeho minulost mě zajímá a těším se, jak se budou Legendy vypořádávat s Neronem. Tato epizoda byla také velmi vtipná. 93% ()

Crisis on Infinite Earths, Part 5 (2020) (S05E01)

Jediné co bych této epizodě vytkl je scéna s Beebem. I když je vtipná, byla opravdu zbytečná. Jinak se jedná o vynikající zakončení crossovery, finální souboj s Anti-Monitorem byl vážně úžasný a líbilo se mi, že Barry vytvořil jakousi ligu superhrdinů a že Oliver zde má své místo. 98% ()

Mr. Parker's Cul-De-Sac (2020) (S05E07)

Opravdu skvělá a zábavná epizoda. Vrátil se nám Damien, sice jen na jeden díl, ale rád jsem ho viděl. Je škoda, že Nora a Ray budou odcházet že seriálu, Noru jsem si v poslední době vážně oblíbil. 94% ()

Zari, Not Zari (2020) (S05E09)

Jedním slovem paráda. Konečně Legendy čelí pořádnému zaporákovi (po asi 25 epizodách), a to jedné ze sester Charlie. Jsem rád, že tato epizoda nebyla vycpávací, ale že opravdu posunula příběh této série o kousek dál. Atropos byla opravdu výborně představena a těším se na to, až společně s Astrou a Lachesis půjde proti Legendám. Každopádně ale doufám, že se jim Behrada podaří přivést zpět. Mickova linka byla také super, stejně jako linka Zari, která si mohla promluvit se Zari, kterou jsme znali minulé dvě série. Nesmím zapomenout ani na narážky na seriál Supernatural, které opravdu oceňuji. 93% ()

DC přivede nového superhrdinu

DC přivede nového superhrdinu

18.03.2021

Studio Warner Bros a DC Films oznámili, že začínají pracovat na adaptaci komiksu Hourman. Prozatím existují tři verze této postavy, první byl chemik Rex Tyler, který vytvořil drogu zvanou Miraclo,… (viac)

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

06.08.2019

Kevin Conroy (Batman Beyond, Liga spravedlivých: Zánik), herec a dabér, který namluvil postavu Batmana ve většině jeho animovaných dobrodružstvích, konečně dostane příležitost zahrát si postavu v… (viac)

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

02.01.2019

DC spustilo streamovací službu

DC spustilo streamovací službu

16.09.2018

DC Entertainment ve spolupráci s Warner Bros. Digital Networks tento víkend spustilo svoji dlouho očekávanou streamovací službu DC Universe. Ta stojí 7,99 dolarů na měsíc a poskytuje přístup k… (viac)