Legendy zítřka

• USA Legends of Tomorrow (viac)
USA, (2016–2022), 77 h 8 min (Minutáž: 41–44 min)

Victor Garber, Arthur Darvill, Brandon Routh, Dominic Purcell, Wentworth Miller, Caity Lotz, Ciara Renée, Franz Drameh, Falk Hentschel, Casper Crump (viac)

Tajemný „pán času“ z budoucnosti dá dohromady nesourodou skupinu superhrdinů a padouchů, aby zachránili svět před mocným zlem. (Netflix)

Recenzie používateľa micle21 k tomuto seriálu (29)

Raiders of the Lost Art (2017) (S02E09)

tyjo já se úplně hrozně nudil. Rip byl neskutečně trapnej. Vůbec nic se nestalo, děj přešlapuje na místě jakoby už nebylo co vymejšlet, což fakt asi není. No doufam, že se alespoň brzy vrátí Snart. ()

The Legion of Doom (2017) (S02E10)

Pro mne výrazné zlepšení. Nijak extra jsem se nenudil a tu pasáž s Black Flashem jsem si vyloženě užíval (i když ty jeho zvířecí instinkty mi do seriálu vůbec nesedí). To vyhrocení mezi Damienem a Malcolme mě bavilo (Malcolm ftw) a celkově pro mě asi nejlepší díl řady..I když Leo furt citelně chybí. ()

Turncoat (2017) (S02E11)

Super díl, vtipný už od začátku díky skvostně hláškujícímu Rorymu, Britové s M4 puškama. Akorát jedna věc, Ripa jsem vždycky neměl rád, teď mě jeho přítomnost vyloženě irituje, ale je mi jasné, proč ho nemůžu zabít. Proč ho ale debilní Jax s bambitkou nechal jít i s částí kopí??? WTF? Sakra měl ho střelit do nohy nebo ho i dohnat, to byl řádnej mindfuck. Jinak fakt fajn, až mě to překvapilo.. PS. Asi miluju Vixen. ()

Camelot/3000 (2017) (S02E12)

Ok, zasazení se mi líbilo, celkem to odsejpalo a ani jsem se moc nenudil. Ale s těma narážkama už docela přehání. Lightsaber? :D lol. Rip už mě opět velmi otravuje a Damien je z Legion of Doom pro mě ten nejmíň zajímavej..už aby nastoupil Snart..No a ženské brnění pro ženy uzpůsobené na prsa samozřejmě nesmí chybět :D ()

Land of the Lost (2017) (S02E13)

Tak tady nebylo snad nic, co by mě extra zaujalo. Snad jen neselhávající Maisie. ()

Moonshot (2017) (S02E14)

Světlé momenty tam byly (Linka s Eobardem a Stein při závěrečných titulcích, i když v tý scéně to bylo wtf na druhou). Nicméně bída pokračuje, chybí tomu ta duše. ()

Fellowship of the Spear (2017) (S02E15)

Po dlouhé době jsem se u Legend hodně bavil, škoda, že to ke konci trošku ztratilo dech. Nicméně, konečně je Legion of Doom komplet, akorát jsem doufal, že budou hlavní 4, kteří se doteď nesešli, a rovnou je jich 5. Ale jsem rád, že se ukázal i Malcolm, holt si musel odskočit do Arrow no. :D ()

Doomworld (2017) (S02E16)

Rozhodně jeden z nejlepších dílů v tomhle seriálu..a že jich nebylo moc. Legion of Doom konečně v plné kráse, ten Mick prostě mezi ně nepatří, ale už tak by neměli Legendy vůbec žádnou šanci. Paráda paráda, sice teď přijde nesmyslný syndrom Rumburaka, kdy padouch co má už vše najednou o moc přijde a uvidíme, jak to finále dopadne. Já hrozně doufám, že se vrátí Amya i do třetí řady, bez ní si to už nedokážu představit. ()

Aruba (2017) (S02E17)

Nejlepší díl v seriálu! Možná by to nějaký v první sérii překonal, ale ve druhé určitě ne. Nejen, že jsem se dobře bavil, ale po většinu dílu mě obaloval příjemný studený vítr po zádech a následná euforie. A to jsem teda už pěkně dlouho neměl. Skvěle se to všecko urovnalo, ti, co jsem chtěl, zůstali a povinný megacliffhanger samozřejmě nemohl chybět. Když se objevila banda Reverse Flashů, to jsem vážně čuměl. Snad se členové Legion of Doom ještě někdy vrátí (nemusí společně, třeba Damien mi vůbec chybět nebude)..no a zabíjelo se, sice nakrátko, ale paráda!!! ()

Aruba-Con (2017) (S03E01)

Zvláštní díl, škoda, že ten tým asi jen tak nezkompletizujou..Chybí mi Snart, Constantine (doufam, že se neobjeví jen v jedné epizodě) a teď i Amaya (i když s ní to asi bude zajímavé). Díl s Caesarem takový mdlý, obyčejný a protkaný nejrůznějšími klišé, ale to je u Legend normálka. ()

Freakshow (2017) (S03E02)

Pohodový díl, rozhodně se to zatím drží lépe než Flash..Ale prostě pořád ubírají mé oblíbené postavy a až v půlce série odejde Stein, tak toho bude ještě méně. No zatím dobré, jako vždy pobavil Mick a Sara mě pořád takové prazvláštní výrazy :D ()

Zari (2017) (S03E03)

Nebyl to špatný díl, ale nebavil jsem se tak dobře..Victor Garber tady byl dost málo už, škoda, že už se jeho odchod blíží. A dvě krotitelky zvířat tu nechci, doufám, že zůstane jen Amaya.. ()

Phone Home (2017) (S03E04)

Nikdy jsem nepochopil, proč z logiky věci se vždycky po svý roční službě nevysadí zpět třeba minutu po tom, co odešli. Ale většina už na osobní život rezignovala. Takhle je akorát škoda, že přijdeme o Victora Garbera. No snad se krom Konstantinea objeví i Lenny. ()

Return of the Mack (2017) (S03E05)

Skoro plný počet, tentokrát jsem se docela dobře bavil. Akortá mě strašně štve návrat Damiena Dahrka. Kéž by se vrátil třeba Reverse Flash, který se tu objevil na začátku pro připomenutí. Dobré postavy odcházejí natrvalo (Stein, Leonard) a vrátí se zas ty neoblíbené..No doufam, že se akorát nikdy neobjeví Hawkmeni.. ()

Helen Hunt (2017) (S03E06)

Trojská Helena byla opravdu nádherná, ale za mě pořád vede Diane Kruger.. ()

Welcome to the Jungler (2017) (S03E07)

Casting vážně bomba. Kdo jinej by mohl hrát Mickova otce než tenhle týpek, kterej ve všech filmech hraje toho největšího hňupa. :D ()

Crisis on Earth-X, Part 4 (2017) (S03E08)

Spoilery : Opět konečně pecka, ale loni jsem se přecijen bavil víc. Škoda jen, že se všude psalo, že seriál opouští Victor Garber, bylo by to podstatně tíživější a nepředpokládanější. Bude mi chybět. Ale uvidíme jak se dlouho zdrží Leo. ()

Beebo the God of War (2017) (S03E09)

Skvělý díl, takhle dobře jsem se už dlouho u legend nebavil. Je zpátky Leonard a konečně se objevil Konstantine. Stein sice bude chybět, Jax už míň, ale náhrada je to víc než obstojná. Tohle složení týmu je super, žádné slabé místo. ()

Daddy Darhkest (2018) (S03E10)

Legendy jsou konečně zpět. A s nimi i John ( to šílíte, že má konečně cigáro co? :D), nojo jenže odchází Leo a brzy přijde vy víte kdo..Legendy mi chyběly, ale doufám, že už se tým nebude tolik proměňovat, vždycky to akorát vymění za horší.. ()

Here I Go Again (2018) (S03E11)

Na začátku jsem se fakt hodně nudil, ale tady to prostě nejde jinak a musim přilepšit na maximální hodnocení (zvlášť vzhledem k závěru, kdy se blíží další postava, co mě bude štvát). Groundhog day je super. Ovšem po Edge of Tommorow se s touhle zápletkou vyloženě roztrhl pytel a už mě neba. Zari jsem nikdy moc nemusel, ovšem po tomhle díle jsem si jí konečně oblíbil a přirostla mi k duši. Ne že bych jí neměl rád jako třeba Ptáky a jiný další pochybný součásti týmu (Wally ohhh), ale byla mi fuk. Tenhle díl má ale duši. A strhnul mě. Je vidět, že i komornost Červenýho trpaslíka a zužení týmu může fungovat. A Rory opět válel! Jen doufam, že lesbický scény omezenej, těhle multikulty je teď CW doslova nasáklý,, ještě že jsem přestal sledovat Supergirl.. ()

DC přivede nového superhrdinu

DC přivede nového superhrdinu

18.03.2021

Studio Warner Bros a DC Films oznámili, že začínají pracovat na adaptaci komiksu Hourman. Prozatím existují tři verze této postavy, první byl chemik Rex Tyler, který vytvořil drogu zvanou Miraclo,… (viac)

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

06.08.2019

Kevin Conroy (Batman Beyond, Liga spravedlivých: Zánik), herec a dabér, který namluvil postavu Batmana ve většině jeho animovaných dobrodružstvích, konečně dostane příležitost zahrát si postavu v… (viac)

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

02.01.2019

DC spustilo streamovací službu

DC spustilo streamovací službu

16.09.2018

DC Entertainment ve spolupráci s Warner Bros. Digital Networks tento víkend spustilo svoji dlouho očekávanou streamovací službu DC Universe. Ta stojí 7,99 dolarů na měsíc a poskytuje přístup k… (viac)