Legendy zítřka

• USA Legends of Tomorrow (viac)
USA, (2016–2022), 77 h 8 min (Minutáž: 41–44 min)

Victor Garber, Arthur Darvill, Brandon Routh, Dominic Purcell, Wentworth Miller, Caity Lotz, Ciara Renée, Franz Drameh, Falk Hentschel, Casper Crump (viac)

Tajemný „pán času“ z budoucnosti dá dohromady nesourodou skupinu superhrdinů a padouchů, aby zachránili svět před mocným zlem. (Netflix)

Recenzie používateľa mourek10100 k tomuto seriálu (15)

Pilot, Part 1 (2016) (S01E01)

první díl mega luxus, ale bál jsem se, jestli už neukážou všecko. ()

Star City 2046 (2016) (S01E06)

Green Arrow bez ruky a s bradkou, yes! DC jsem sice nikdy nečetl, ale tenhle twist mě pobavil, už jen proto, že mám nakoukané animáky. Mladý Arrow i Deathstroke fajn, ale doufal jsem, že si nechá masku, jelikož na Sladovo vystupování nemá ani náhodou, ale co, alespoň se objevila tahle trošku pozměněná postava, ačkoliv toho teda moc nepředvedl a snad více prostoru dostali Ray s Firestormem, aby balili Kendru, super no, naopak to mohli omezit..Mick s Leem jako vždy super, i když Snarta mam pochopitelně raději. Snad bude druhá série, protože tohle fakt vypadá jako o hodně dražší seriál. ()

Marooned (2016) (S01E07)

Nevim no, tak nějak mě to nebavilo. Prachy na tom vidět jsou, ale je vidět, že už natahujou a to se jedná o minisérii. Time-Pirate mě teda extra nezaujal, to už bylo vtipnější, když Mick žádal o parlej. A to už mě ani ty hlášky po několikáte s odkazy na Star Wars a Star Trek je trhaly uši. btw : konečná potyčka mezi dvěma bratry byla luxusní. Ani nevím, jestli by mi potencionálně Mick chyběl, Snart je prostě borec a ten musí zůstat. ()

Night of the Hawk (2016) (S01E08)

Celkem fajn, vhodně využili lesbickou Saru, ale samotný odlet lodi mi připadal divný. CHápu, že na ně zaútočil Chronos, ale proč by takhle odlítali. Jinak celkem fajn : PS : Jacks byl jako Man-Bat ještě nechutnější než normálně :D a to takovýhle typy černých hub nemám rád :D A nemyslim to rasisticky. ()

Left Behind (2016) (S01E09)

Je fajn, že Legendy zaplňují prázdná místa, přivádí Rass Al Ghůla a jeho dosud neviděnou, ale významnou dceru Taliu, ovšem nějak už mě to asi přestalo bavit. Ovšem Kronos mě celkem překvapil a bavil. Takovéhle složení týmu je celkem v pohodě, pár individualit bych ještě vyhodil, ale dokud se nevrátí Hawkman, tak fajn. :) ()

Progeny (2016) (S01E10)

Ne, že bych na Legendy úplně zanevřel, ale letos jsem toho sledoval hodně a trošku jsem tento spin-off upozadil. Nicméně nevím, co všechno budou ještě v 6 dílech řešit a co v další řadě, ale díl byl celkem v pohodě. Young Hitler sice nebyl kdovíjaké terno, ale Palmer alespoň objevil, co přinesl následujícím generacím, nigga firestrom byl poměrně upozaděn a lesbická White Canary už se mi taky tolik nelíbí (lesnická proto, že na její orientaci zde byla opět narážka). Naštěstí vše zachraňuje Snart a ačkoliv není tolik individualit, jako celek to poměrně šlape, tak proč ne. ()

The Magnificent Eight (2016) (S01E11)

Pro mě byl tento díl celkem zpestření, na to, že to tak natahujou. Samozřejmě je to kvůli tomu, že Divokej západ mám celkem rád a taky kvůli Snartovi, kterej je prostě super a je škoda, že už mám jeho osud spoilnutý. Opět hláškoval Ray a tentokrát to mělo velké grády, takže spokojenost. Nuda se ale občas dostavila ()

Last Refuge (2016) (S01E12)

V rámci možností jsem se bavil celkem dobře, i jsem chvíli uvažoval o plném hodnocení. Rip mě příliś nezajímá, ihned jak dojde na vyslovení Time masters, chce se mi začít smát. Ale je na tom vidět, že CW sem strká zásadně víc prachů, zejména na Firestormovi. Jinal tým fajn, akorát by mohli vynechat tu linku Kendry. Pořád nevim, jak ta ženská z roku 1876 mohla bejt ona, když nemá ani stejnou barvu kůže. ()

Leviathan (2016) (S01E13)

Ne, že by se jednalo o nějaký vrchol seriálové tvorby, ale pokud bych nedal maximální hodnocení tomuhle dílu, tak už asi žádnému. Souboj jak vystřižený z Pacific rim by sice potřeboval ještě o řád lepší péči, ale stejně musím smeknout, že CW takto zvětšuje měřítko. Nuže jsem zvědavý na finále, snad mě nezklame jako u jiných seriálů. Vím kdo umře, ale doufám, že se zbavíme i Cartera. ()

River of Time (2016) (S01E14)

Hodně slušný díl. ()

Destiny (2016) (S01E15)

Na pohodu, ale… Lenny! budeš nám všem chybět! ()

Legendary (2016) (S01E16)

Konec ptáků yes! A do druhé série chci Constantinea a Vixen (tedy tu pravou, doufam, že alespoň cameo, když ta herečka nebude moct). To, že 15 dílů ho nedokázal nikdo fyzicky anui trefit a najednou ho hned třikrát sejmou v souboji jeden na jednoho komentovat nebudu. ()

Out of Time (2016) (S02E01)

Mě prostě legendy nějak neberou, opravdu jsou moc přeplácané, i když ten nápad s mušketýrama byl třeba dobrej, za to Einstein naprostej výsměch. Začátek s Oliverem byl naprosto boží, takže za to ten stupeň navíc. Ovšem ti příšerně digitální Justice Sociaty? Dokud mi nedají Constantinea, tak asi spokojen nebudu. ()

The Justice Society of America (2016) (S02E02)

Poměrně dobré, ale některé dialogy prostě bijí do uší. Rip mi nechybí, tak jako týmu a Justice League (pardon Sociaty) celkem fajn, hlavně Vixen je hodně sexy. U tohodle dílu jsem se poměrně bavil ačkoliv je mi jasné, že celou sérii to takhle hladce nepůjde. Ovšem ten příšernej digitální supervoják, to teda bylo maso :D ()

DC přivede nového superhrdinu

DC přivede nového superhrdinu

18.03.2021

Studio Warner Bros a DC Films oznámili, že začínají pracovat na adaptaci komiksu Hourman. Prozatím existují tři verze této postavy, první byl chemik Rex Tyler, který vytvořil drogu zvanou Miraclo,… (viac)

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

06.08.2019

Kevin Conroy (Batman Beyond, Liga spravedlivých: Zánik), herec a dabér, který namluvil postavu Batmana ve většině jeho animovaných dobrodružstvích, konečně dostane příležitost zahrát si postavu v… (viac)

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

02.01.2019

DC spustilo streamovací službu

DC spustilo streamovací službu

16.09.2018

DC Entertainment ve spolupráci s Warner Bros. Digital Networks tento víkend spustilo svoji dlouho očekávanou streamovací službu DC Universe. Ta stojí 7,99 dolarů na měsíc a poskytuje přístup k… (viac)