Legendy zítřka

• USA Legends of Tomorrow (viac)
USA, (2016–2022), 77 h 8 min (Minutáž: 41–44 min)

Victor Garber, Arthur Darvill, Brandon Routh, Dominic Purcell, Wentworth Miller, Caity Lotz, Ciara Renée, Franz Drameh, Falk Hentschel, Casper Crump (viac)

Tajemný „pán času“ z budoucnosti dá dohromady nesourodou skupinu superhrdinů a padouchů, aby zachránili svět před mocným zlem. (Netflix)

Recenzie používateľa Shakers k tomuto seriálu (8)

Legendy zítřka (2016)

1. Séria - 80%. Mix Arrowa a Flasha v podaní vedľajších postav pod značkou Legends of Tommorow. S počiatku som si myslel, že to bude iba nudná alebo násilná vyplňovačka, ale opak je pravdou. Postavy majú čo ponúknuť, príbeh je zaujímavý a akcii nechýba šmrnc. Navyše to vyzerá celkom draho alebo aspoň drahšie ako Flash či Arrow. Cestovanie v čase ma vždy bavilo a navyše tento Terminatorovsky príbeh celkom môžem. Veľké plus je aj to, že Legendy majú iba 16 dielov a skoro v každom sa v cestuje v čase, takže to máme celkom pestré v rámci období. Potešia aj drobné pomrknutia na iných hrdinov - Jonah Hex alebo Oliver Queen v roku 2046. Aj hudba od dvorného skladateľa DC comics sa tiež podarila. V celku vydarený seriál, bavili ma postavy, bavil ma príbeh, som zvedavý na druhú sériu. 2. Séria - 75%. Nebolo to zlé. Vlastne dosť podobné prvej série. Skoro každá epizóda priniesla inú dobu, lepší či slabší príbeh, lepšiu, či slabšiu postavu, akčnejší alebo humornejší ton, no a hlavne potešili zaporaci a ich Legion of Doom. Rovnako potešujúci je aj Crossover, ktorý sa nesie cez tri seriály. 3. séria 65%. Celá tretia séria bola ako na hojdačke. Každý diel ponúkol inú dobu, iný príbeh, niekedy to bol slabší diel inokedy lepší, Crossver sa tiež vydaril, ale hlavne čo ťahu ku dnu tretiu sériu je záverečné finále, ktoré je neskutočne pritiahnuté za vlasy. Dúfam,že ten modrý mončičák, či to bolo sa už v ďalších dieloch neobjaví. 4. séria - 55%. Ako celok ma to už prestáva baviť, no na druhú stranu, niektoré epizódy ponúknu celkom zaujímavé príbehy. 5.Séria - 60%. Piata séria mi príde o chlp lepšia ako tie predošlé. Stále si to drží svoj ton a je tu len zopár lepších epizód, ktoré majú celkom dobre nápady. Ako celok nič moc. Crossover ušiel. 6. séria - 50%. Neviem čo napísať okrem toho, že ma to nebavilo. Zopár nápadov je tu stále celkom dobrých, ale ako celok mi to príde nudné. Jednoduchého humoru a akcie je tu stále síce dosť, ale lepší a strhujúcejší príbeh tu žalostne chýba. Crossover tento krát tiež nedostaneme. Najslabšia séria. 7. séria - 50%. Po predošlých sériách som tak sklamaný, že už ani neviem čo mám napísať, no myslím, že bude stačiť keď len dodám, že som rád, že sa ďalších časti a sérii už nedočkáme. ()

Série 1 (2016) (S01)

1. séria - 80% Mix Arrowa a Flasha v podaní vedľajších postav pod značkou Legends of Tommorow. S počiatku som si myslel, že to bude iba nudná alebo násilná vyplňovačka, ale opak je pravdou. Postavy majú čo ponúknuť, príbeh je zaujímavý a akcii nechýba šmrnc. Navyše to vyzerá celkom draho alebo aspoň drahšie ako Flash či Arrow. Cestovanie v čase ma vždy bavilo a navyše tento Terminatorovsky príbeh celkom môžem. Veľké plus je aj to, že Legendy majú iba 16 dielov a skoro v každom sa v cestuje v čase, takže to máme celkom pestré v rámci období. Potešia aj drobné pomrknutia na iných hrdinov - Jonah Hex alebo Oliver Queen v roku 2046. Aj hudba od dvorného skladateľa DC comics sa tiež podarila. V celku vydarený seriál, bavili ma postavy, bavil ma príbeh, som zvedavý na druhú sériu. ()

Série 2 (2016) (S02)

2. séria - 75%. Nebolo to zlé. Vlastne dosť podobné prvej série. Skoro každá epizóda priniesla inú dobu, lepší či slabší príbeh, lepšiu, či slabšiu postavu, akčnejší alebo humornejší ton, no a hlavne potešili zaporaci a ich Legion of Doom. Rovnako potešujúci je aj Crossover, ktorý sa nesie cez tri seriály. ()

Série 3 (2017) (S03)

3. séria - 65%. Celá tretia séria bola ako na hojdačke. Každý diel ponúkol inú dobu, iný príbeh, niekedy to bol slabší diel inokedy lepší, Crossver sa tiež vydaril, ale hlavne čo ťahu ku dnu tretiu sériu je záverečné finále, ktoré je neskutočne pritiahnuté za vlasy. Dúfam,že ten modrý mončičák, či to bolo sa už v ďalších dieloch neobjaví. ()

Série 4 (2018) (S04)

4. séria - 55%. Ako celok ma to už prestáva baviť, no na druhú stranu, niektoré epizódy ponúknu celkom zaujímavé príbehy. ()

Série 5 (2020) (S05)

5.Séria - 60%. Piata séria mi príde o chlp lepšia ako tie predošlé. Stále si to drží svoj ton a je tu len zopár lepších epizód, ktoré majú celkom dobre nápady. Ako celok nič moc. Crossover ušiel. ()

Série 6 (2021) (S06)

6. séria - 50%. Neviem čo napísať okrem toho, že ma to nebavilo. Zopár nápadov je tu stále celkom dobrých, ale ako celok mi to príde nudné. Jednoduchého humoru a akcie je tu stále síce dosť, ale lepší a strhujúcejší príbeh tu žalostne chýba. Crossover tento krát tiež nedostaneme. Najslabšia séria. ()

Série 7 (2021) (S07)

DC přivede nového superhrdinu

DC přivede nového superhrdinu

18.03.2021

Studio Warner Bros a DC Films oznámili, že začínají pracovat na adaptaci komiksu Hourman. Prozatím existují tři verze této postavy, první byl chemik Rex Tyler, který vytvořil drogu zvanou Miraclo,… (viac)

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

06.08.2019

Kevin Conroy (Batman Beyond, Liga spravedlivých: Zánik), herec a dabér, který namluvil postavu Batmana ve většině jeho animovaných dobrodružstvích, konečně dostane příležitost zahrát si postavu v… (viac)

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

02.01.2019

DC spustilo streamovací službu

DC spustilo streamovací službu

16.09.2018

DC Entertainment ve spolupráci s Warner Bros. Digital Networks tento víkend spustilo svoji dlouho očekávanou streamovací službu DC Universe. Ta stojí 7,99 dolarů na měsíc a poskytuje přístup k… (viac)