Završení pětidílného crossoveru.  Hrdinové opět zachránili svět. Jenže se to neobešlo beze změny. Nadále neexistují další paralelní reality a paralelní verze Země. Všichni jsou tak na jedné a jediné Zemi a v jedné jediné realitě. Sice zažehnali hrozbu Anti-Monitora, ale další se blíží. Jak si hrdinové poradí s obřím Beebem, jenž svým vzrůstem terorizuje město? (Varan)

alouch

Nikdy jednotlivé díly seriálů nekomentuju, ale Crisis on infinite Earths je výjimkou. Krásně demonstruje odvěký boj DC proti Marvelu, kdy defakto jedni následovali druhé a obráceně. Nicméně při tomto skromném rozpočtu (oproti Marvelových Avengers) se jedná o velmi povedený počin. Nepočítám ale pátý díl, ten už být opravdu nemusel. Přišlo mi sympatické, že propojili i seriály a filmy animované i neanimované, které do Arrowverse přímo nepatří (Smallville, Batman: the animated series, Justice of league, Lucifer - ten byl asi nejlepší jako vždy). ()

NinadeL

Konec dobrý, všechno dobré. Zatím největší crossover Arrowverse se už dostal do paradoxu, že se ani všichni zástupci propojených seriálů nestihli potkat. Po loňské novince Batwoman nastupuje ještě Black Lightning, Stargirl a nově i Superman & Lois. Není ale dobré zapomínat ani na Titány a Doom Patrol nebo Swamp Thinga. DC televize skutečně netroškaří. ()

Hapretor

V několika momentach vtipné ... hlavně díky postavě Lexe Luthora ... jinak si myslím, že úplná blbost a další kokotina ve "světě" - "multiversu" zmrvených a násilně kombinovaných a smyslu pozbývajících jen mozek vymývajících slátanin ... kouknuto jen ze zvědavosti na zabití času ... mám teď pocit, že jsem přišel nejmíň o sto bodů IQ ... ale obdivuji herce/čky, co do toho jdou a účinkují v takových paskvilech ... být si vědom svého hereckého talentu a umu působit na kameru a diváky dobře, uvěřitelně, sympaticky a přirozeně, a přitom být oblečen v dementním oblečku, který mi vůbec nesedí, ohánět se plastovou pistolkou nebo imitací kovové tyčky a ještě navrch pronášet takové žvásty, že by se i blázen v Bohnicích propadal studem, musím uznat, že ti herci/čky mají teda total supermanovskou toleranci k debilitě a zabíjení si potenciálu kvalitního herectví ... pro mě jsou hlavní hrdinové ti herci/čky, kteří doslova zabíjejí svůj herecký um v takovýchto nic neříkajících a bez smyslu ( pro koho točených ) snímků ... tolik zbytečných seriálů - tolik sérií - tolik dílů - takovou dobu - vydržet takové degradace sebeúcty a hereckých schopností ... to chce opravdu kuráž ... ?! ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Zní to, jako bychom potřebovali zavolat hubitele škůdců." 1. Vtipná scénka Beebem, což je obří plyšový medvěd. 2. Finální souboj s Anti-Monitorem. 3. Vznik superhrdinského uskupení. Musím dát plný počet hvězdiček. - 90%. ()

Dolby.130

Dosť vydarený crossover. Možno aj najlepší by som sa odvážil povedať, vtipný, akčný, nečakané zvraty, zaujímavé postavy pozbierané z celého DC filmového univerza, rôzne nečakané návraty. Aj efekty si myslím, že boli celkom na úrovni. Po pravde zo začiatku ma trochu štvalo ako to urobili s Oliverom ale potom to urobili dosť dobré. Samozrejme nečakal som ako to skončí a dosť ma to prekvapilo. Rozlúčka s Oliverom bola dosť emočná, bude mi dosť chýbať. Ak tom mám tak zhrnúť teším sa na pokračovanie v tomto štýle a verím, že sa budú hrdinovia viac stretávať keď už majú základňu a v nej okruhlý stôl. Nech žije Liga superhrdinov. Crossover hodnotím 95%. ()